Evet, annesi ölen sevimli geyik Bambi, film yıldızı olmaya hazırlanıyor. Ancak bu film bir korku filmi olacak.

Felix Salten'in "Bambi, ormanda bir hayatın hikayesi" kitabından gelen ve annesini genç yaşta kaybetmesinin ardından diğer ormanlarla arkadaş olan, tehlkikeli insan avcılarla uğraşan, en sonunda da bir eş bulan Bambi, şimdi bir korku filminde karşımıza çıkacak.

Belli bir yılı tamamaladıktan sonra kamu malına dönüşen markalar, farklı ellerde farklı yapımlara dönüşüyor. Bunların ilk örneklerinden olan Winnie the Pooh: Blood and Honey adlı korku filmi, sevimli ayı karakterimizi bir katile dönüştürmüştü. Yeni Bambi korku filmi, Winnie the Pooh slasher filminin yapımcılığını üstlenen Scott Jeffrey tarafından yönetilecek.

Bambi-1942-Official-Movie-Promo-Disney

Yeni filmin olay örgüsüyle ilgili ayrıntılar henüz açıklanmazken, Jeffrey hayranlara oldukça ölümcül bir hikaye beklemesi konusunda mesaj verdi:

"Film, hepimizin bildiği ve sevdiği 1928 hikayesinin inanılmaz derecede karanlık bir yeniden anlatımı olacak. kuduz Bambi için hazırlanın!"

Bambi: The Reckoning ismiyle çıkacağı belirtilen filmde, Netflix'in The Ritual filminden esinlenildiği ve Bambi'nin vahşi doğada pusuda bekleyen acımasız bir ölüm makinesi olarak karşımıza çıkacağı söyleniyor.

Korku filmi Barbarian'ın video oyunu uyarlaması geliyor Korku filmi Barbarian'ın video oyunu uyarlaması geliyor

Winnie the Pooh korku filminden ilk fragman yayınlandı - VİDEO Winnie the Pooh korku filminden ilk fragman yayınlandı - VİDEO