Milyonlarca kişinin kullandığı popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcılarını sunduğu çeşitli yeniliklerle platformun kullanım keyfini arttıracak yeni özellikler sunmaya devam ediyor. WhatsApp'ın uygulaması üzerinde çalıştığı son yeniliklerden biri olan yeni özellik sayesinde kullanıcılar, artık kaybolan mesajlarını saklayabilecek...

Meta'nın gözde sohbet uygulaması WhatsApp, yakın zamanda birçok yeni özellikle uygulamaya yeniliklikler ekledi. Bunlardan biri olan Kaybolan Mesajlar, kullanıcıların gizlenen mesaj mesajları ve herkesi görmek için mesaj göndermek amacıyla kullanılıyor. Ortaya çıkan yeni özellik sayesinde, mesajın süresi dolmuş olsa bile artık mesajı görmek mümkün olacak.

Kullanıcılar, mesajları saklayabilecekleri gibi istedikleri zaman kaldırma seçeneklerine de sahip olacak. Bu Kaybolan Mesaj seçeneği seçtikten sonra ise mesaj, herkes için tamamen silinecek. Tüm bunların yanı sıra gönderilen bu mesaj, diğer normal mesajlardan ayırmak için küçük bir görsel farklı olacak.

WhatsApp o mesajların yerini değiştiriyor! Artık mesajlar buradan açılacak... WhatsApp o mesajların yerini değiştiriyor! Artık mesajlar buradan açılacak...

whatsapp (1)-1

Paylaşılan ilk ekran görüntüsünde, mesajın yanında yer alan işaretinin Instagram'ın 'Kaydedilenler' işaretiyle aynı simgeye sahip olduğu görülüyor. Özelliğin ne zaman ve nasıl kullanılabileceğiyle ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Editör: Enes Sapmaz