Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a her gün yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Meta'nın çatısı altında faaliyet gösteren paltform için, yeni ve kullanıcıların deneyimini arttıracak özellikler geliştirilmesi sürdürülüyor. WhatsApp için son olarak ortaya çıkan özellik ise masaüstü uygulaması ve web kullanıcıları için geliyor.

2022-12-29 09_47_07-Window

WhatsApp'ın web sürümü ve masaüstü uygulamasını özellikle de iş için kullanlar çok fazla. WhatsApp'a gelecek yeni özellik birçok kullanıcıyı çok sevindirecek. WABetaInfo'nun ortaya çıkardığı özellik, web ve masaüstü sürümlerine 'Sohbet Seç' butonu getiriyor.

Apple'ın gözlüğüne beklenen uygulama geldi! Apple'ın gözlüğüne beklenen uygulama geldi!

Artık web ve masaüstü sürümlerinde birden çok sohbet aynı anda sessize alınabilecek ya da okunmuş olarak işaretlenebilecek. WhatsApp, bu özellik sayesinde kullanıcıların birden çok sohbetle başa çıkmasını kolaylaştıracak. Platform'un beta sürümünde ortaya çıkan bu özellik ile birden fazla sohbeti aynı anda seçmemizi sağlayan bir buton gelecek. Ekran görüntülerinde de gördüğünüz gibi sohbetlerin ve arama çubuğunun üst kısmında yer alan 'Sohbet Seç' butonu birden fazla sohbetin okunmuş olarak işaretlemeyi yada sessize almayı mümkün kılacak.

2022-12-29 09_47_00-Window

Geliştirilme aşamasında olan bu özelliğin ne zaman çıkacağı ise belirsiz.

Editör: Burak Karahan