WABetaInfo'nun paylaştığı ilk bilgilere göre, mesajlaşma uygulaması, görüntülü arama gerçekleştirilen bir kişiyle ekranınızın içeriğini kaydedecek ve görüntüleyecek bir ekran paylaşım özelliğini kullanıma sunmak üzere.

Üzerinde ok bulunan bir telefon simgesi, yeni ekran paylaşma özelliğini temsil ediyor. Yeni özellik, WhatsApp çağrılarının altında görünen kamera değiştirme, videoyu sessize alma ve devre dışı bırakma gibi uzun süredir devam eden araçların yanında yer alıyor. Yeni düğmeye tıkladığınızda, kayda veya WhatsApp ile yayınlamaya başlamak isteyip istemediğinizi soran bir istem görüntülenecek. şirketin gösterdiğiniz tüm şifrelere, fotoğraflara veya ödeme bilgilerine erişebileceğine dair bir sorumluluk reddi beyanını onaylarsanız eğer sakıncası yoksa, 'Şimdi başla'ya tıklayarak yeni özelliği kullanabileceksiniz. Arama sırasında istediğiniz zaman bir tıklama ile ekranınızı paylaşmayı durdurabilirsiniz.

Threads'in yeni özelliği sayesinde geçmiş gönderilerinizi kontrol altına alabileceksiniz! Threads'in yeni özelliği sayesinde geçmiş gönderilerinizi kontrol altına alabileceksiniz!

Ekran paylaşımı şu anda yalnızca belirli Android beta test kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor, ancak önümüzdeki haftalarda daha fazla kullanıcıya sunulacak.

Editör: Enes Sapmaz