Riot'un yeni ajanı Harbour'un gerçek adı Varum Batra olarak açıklandı ve bilinmeyen bir şirket için eser avcısı olarak çalışmakta. Fragman, kendisinin ve başka bir iş arkadaşının Mumbai'deki eski bir harabeyi keşfettiği olayı konu alıyor. 

İşte 'Dalgalara Hükmet' başlığıyla yayınlanan yeni Valoran ajanı Harbour'ın yayınlanan tanıtım videosu:

Fragman yalnızca Harbor'ın arka planına odaklanıyor ve yeteneklerini tam olarak göstermiyor. Ancak yine de bazı ipuçları görebiliyoruz. Bir su duvarı yeteneği olduğunu görebiliyoruz. Bunun dışında onu düşman ateşine karşı koruyan bir su küresi kalkanı olarak gözüküyor. Ultimate yeteneği hakkında ise pek bir belirti göremedik.

Valorant Harbor Ability 1

Harbour'ın gelişi, Valorant kadrosunun artık 21 ajandan oluştuğu anlamına geliyor. Oyunun 5v5 FPS nişancı oyunu olduğu düşünüldüğünde bu uzun bir liste gibi görünebilir, ancak Riot burada durmayı planlamıyor. Riot, her rol için beş veya altı olmak üzere yaklaşık 50-60 ajanın ideal olacağını daha önce açıklamıştı.

Google'un yeni yapay zekası 3 boyutlu oyunları oynadı! Google'un yeni yapay zekası 3 boyutlu oyunları oynadı!

Harbour'ın yanı sıra oyuna yeni bir Turnuvalar modunun da geleceği belirtiliyor. Mod, oyuncuların bölgesel liglerde rekabet etmesine ve bu sayede puan kazanmasına izin verecek. Oyuncular ayrıca sayılara göre ayrılmış Klasmanlara yerleştirilecek ve beş kişilik takımlar halinde rekabet edebilecek. Riot geliştiricileri, modun League of Legends'ın Clash'inden ilham aldığını ancak ayrıntıları tam olarak açıklamadığını belirtti. 

Editör: Burak Karahan