Beklenmedik bir şekilde, Judge av tüfeği büyük bir zayıflatma alıyor ve bu, muhtemelen kullanım şeklini önemli ölçüde değiştirecek. Şarjör kapasitesi yedi mermiden beşe düşürüldü, bu da artık sürekli olarak takım öldürmek için kullanamayacağınız anlamına geliyor. Ayrıca, hareket halindeyken dağılımı büyük ölçüde artırıldı, bu da koşarken veya havadayken neredeyse işe yaramaz hale getiriyor.

Bu değişikliklerin amacı, av tüfeğini köşede gizlenirken düşmanın etrafına dolaştığı yakın mesafe çatışmalarında daha etkili hale getirmektir. Bir av tüfeği muhtemelen havada sıçrarken ölümcül derecede hassas olmamalıdır, ancak kağıt üzerinde bu zayıflatmalar büyük görünüyor ve Judge'ı hiç tercih edilir kılmayabilir.

valo

Daha iyi haberlerde, Cypher karakteri tuzağı karşısında daha zorlayıcı olacak bir güçlendirme alıyor. Konfüzyon süresi yarı yarıya azaltıldı ve bir düşman tuzağa yakalandığında tuzak otomatik olarak yeniden kurulacak ve başka bir düşmanı yakalamak için yeniden etkinleştirme gerektirmeyecek. Ayrıca, diğer ajanların yeteneklerinin kullanılmasında bazı değişiklikler yapıldı; örneğin, Skye'ın hayvanlarının tuzağı tetiklemeleri olasılığını azaltacak şekilde düzenlemeler yapıldı, böylece olumsuz bir ajanla karşılaşıldığında işe yaramaz hale gelmezler.

Ayrıca, Sentinel karakterlerin ekipmanlarının daha kullanışlı hale gelmesi için genel değişiklikler yapıldı. Yerleştirilmiş ekipmanları kolayca yok edebilecek çoğu yetenek azaltıldı, Raze gibi karakterler özellikle el bombaları ve patlayıcılar konusunda ciddi bir zayıflatma aldı.

MultiVersus geri dönüyor! Çıkış tarihi belli oldu... MultiVersus geri dönüyor! Çıkış tarihi belli oldu...

7.09 yaması aynı zamanda oynanışı oldukça sinir bozucu bir hale getiren yeni Valorant ajanı Iso'yu tanıtıyor. Iso, yamayla birlikte kilidini açabilir ve muhtemelen yalnızca dolaşıp herkesi yenmeye çalışan oyuncuların favorisi haline gelecek. Yeteneklerinden biri ona hasarın bir örneğini engelleyen bir kalkan verirken, özel yeteneği düşmanı ölümüne bir mücadeleye çekmek için bir savaş alanına çeker.

Editör: Enes Sapmaz