Dağıttığı ücretsiz oyunlarla, birçok oyuncunun vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Epic Games 500 milyon kullanıcıya ulaştı. Ücretsiz oyun dağıtmaya devam eden şirket, ekonomik durumu iyi olmayan oyuncular için bir nimet durumunda. İşte Epic Games'in bu hafta verdiği ücretsiz oyun...

Dragon's Dogma 2'nin çıkış tarihi belli oldu! Dragon's Dogma 2'nin çıkış tarihi belli oldu!

Cook, Serve, Delicious! 3?! bedava oldu!

Epic Games'in bu hafta verdiği ücretsiz oyun Cook, Serve, Delicious! 3?!'ü 18 Ağustos TSİ 18:00'a kadar ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Oyun tamamen sizin olacak.

Oyunun mağazasayfasına gitmek için tıklayın

Milyonlar satan Cook, Serve, Delicious! serisinin bu devasa devam oyununda yola koyul ve güvenilir robot ekibin Whisk ve Clever ile birlikte Iron Cook Foodtruck Championships'e katılmak için Amerika Birleşik Devletleri'ni boydan boya gez.

2022-08-14 15_26_00-Window

Savaştan zarar görmüş ve radikal bir şekilde değişim yaşamış 2042 Amerika'sında geçen, hızlı tempolu aksiyon sunmak için tamamen yeniden tasarlanmış olan bu yeni oyun yapısında, yüzlerce seviyede, yüzlerce yemek pişireceğin (seriye eklenmiş yepyeni pek çok yemek de dâhil) yepyeni bir hikâye odaklı mücadeleyi baştan sona oyna ya da istediğin zaman açılıp kapanabilen yepyeni Chill Mode (Rahatlama Modu) ile gevşemeye hazır ol!

  • Mücadele modunu tek oyunculu olarak veya bir arkadaşınla beraber oyna (oyun esnasında değiştirme özelliği ile).
  • Oynanışı etkileyen düzinelerce modül ile yemek kamyonunu geliştir!
  • İki yüzden fazla yemek ile yemek kataloğunu genişlet!
  • Düzinelerce süs eşyası ile yemek kamyonunu süsle!
  • Hareket ayarları, yanıp sönme/flaş ayarları, ses ve renk körlüğü özellikleri ve çok daha fazlasını içeren tonlarca erişilebilirlik özelliği.
  • 380 seviyeye yayılan yüz saatten fazla oynama süresi!
  • Jonathan Geer (Owlboy) tarafından hazırlanan ödüllü bir oyun müziği (IndieCade Audio of the Year, 2020)!