Bu haftanın başlarında, 51 yaşındaki aktörün Lake Tahoe'daki evinde meydana gelen bir kazanın ardından yılbaşında hastaneye kaldırıldığıyla ilgili şok edici bir haber ortaya çıktı. İlk paylaşılan bilgilere göre Marvel'ın HawkeyeRenner, karaya oturmuş arabasını kurtarmaya çalışırken kendi aracı ona çarptı ve "yoğun bakımlık" bir durumda bıraktı.

6.5 tonluk aracın altında kaldı

Künt göğüs travması geçirdikten sonra 2 Ocak'ta ameliyat oldu ve bir sözcü durumu açıklağa kavuşturmak için şunları söyledi: "Ameliyattan çıktı ve yoğun bakım ünitesinde kalıyor."

"Onunla ilgilenen inanılmaz doktorlara ve hemşirelere, Truckee Meadows İtfaiye ve Kurtarma, Washoe İlçe Şerifine, Reno Şehri Belediye Başkanı Hillary Schieve ile Carano ve Murdock ailelerine teşekkürlerini sunmak istiyor."

jeremy renner (1)

"Ayrıca hayranlarından gelen sevgi ve destekten son derece bunalmış durumdalar ve minnettar."

Washoe İlçesi Şerif Ofisi yaptığı açıklamada, "Nevada, Reno'daki Mt Rose Otoyolu bölgesinde travmatik bir yaralanmaya müdahale ettiklerini" ve nedenini araştırdıklarını doğruladı.

Yerel yetkililer sakat kaldığına dair haberleri yalanladı

Dün, 4 Ocak'ta ülkenin şerifi Darin Balam, olayla ilgili önemli güncellemeleri paylaştığı bir basın toplantısı düzenledi. Renner'ın "en az 6.5 ton" ağırlığındaki "son derece büyük bir kar temizleme ekipmanı" tarafından ezildiğini açıkladı.

"Aracı sıkıştığı yerden hareket ettirdikten sonra Bay Renner, aile üyesiyle konuşmak için kar küreme aracından indi ve araç birden hareket etmeye başladı. Sürücü koltuğuna oturmaya çalıştı, ancak bu noktada kar küreme aracı tarafından ezildi."

Lovecraft balıkçılık oyunu film oluyor! Lovecraft balıkçılık oyunu film oluyor!

jeremy renner (2)

Bir komşu, aracın güvenlik özelliklerine rağmen araç sabanın Renner'ın bacaklarından birinin üzerinden geçerek büyük kan kaybına neden olduğunu açıkladı. Renner'ın "sakat kaldığına dair bir izlenim olmadığını" sözlerine ekledi.

Kazada yaralanan aktör, birkaç farklı kar küreme makinesine sahip ve sosyal medyada düzenli olarak evinin etrafında kar temizlerken bazı içerikler paylaştığı görülüyordu.

jeremy renner (3)

Marvel yıldızı olaydan bu yana yaptığı ilk Instagram gönderisinde hastane yatağından bir selfie paylaşarak şunları yazdı: "Nazik sözleriniz için hepinize teşekkür ederim. Şu anda yazamayacak kadar dağınığık bir durumdayım. Ama hepinize sevgilerimi gönderiyorum. "

Editör: Enes Sapmaz