Bugün sizler için muhtemelen ücretsiz olarak oynayabileceğinizi fark etmediğiniz 5 klasik oyunu sıraladık.

İşte bedavaya oynayabileceğiniz 5 klasik oyun:

1943: The Battle of Midway

1987'de Japon geliştirici Capcom , Street Fighter , Mega Man ve diğer atari oyunları ile birlikte 1943: The Battle of Midway'i de yayınladı. 

Oyunda biraz garip bir şekilde Japon filolarını vuran ABD ordusu uçaklarını kontrol ediyoruz.Ancak oyunlarda savaşın varlığını sık sık analiz etmiyorsanız ve bir şirketin Amerikalılara hitap etmek için neden kendi ülkesinin askerlerini öldürmeye karar verdiğiyle ilgilenmiyorsanız, o zaman 1943: The Battle of Midway eğlenceli olabilir.

PlayStation Store veya Nintendo Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Pac-Man

Şans kurabiyesi şeklindeki Pac-Man, 1980'de hayaletlerle dolu bir labirentte yolunu bulmaya başladı ve yayıncı Bandai Namco, atari salonu fenomeninin sık sık güncellenen mobil versiyonunda hâlâ sonsuz açlığını gidermeye çalışıyor. Oyunu Apple veya Android cihazınızdan ücretsiz oynayabilirsiniz.

Apple App Store veya Google Play'den ücretsiz indirin .

Sonic the Hedgehog

1991 Sega Genesis için yayınlanan Sonic the Hedgehog , mobil cihazlarda yeni bir hayata kavuşuyor ve çoğunlukla orijinal görünümünü ve hissini koruyor.

Bu yenilenmiş sürüm, orijinalin yeniden düzenlenmiş bir sürümü ve Xbox denetleyicileriyle uyumlu. Oyunu Apple ve Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Apple App Store veya Google Play'den ücretsiz indirin.

Pinball FX2

Fallout x Fortnite evrenleri birleşiyor! Fallout x Fortnite evrenleri birleşiyor!

Microsoft Studios , 2010'da Pinball FX2'yi yayınladı , herhangi bir tekerleği yeniden icat etmedi, ancak farklı temalı masalarla sağlam bir sanal deneyim sundu. Pinball FX2'yi Xbox'ta oynayabilirsiniz.

Microsoft Store'dan ücretsiz indirin.

Shadow Warrior: Classic

Savaş sandaletlerinizi giyin...Lo Wang, ışıkları söndürmek için Yükselen Güneş Ülkesine geliyor. Tamamen kana batırmayı deneyimleyin. Bir şeye dokunamıyor, öldüremiyor veya süremiyorsan... o zaman onu havaya uçur! İster ninja yıldızı, ister bir Uzi, ister yeni yağmalanmış bir Muhafız başı kullanın... İşiniz sizin için biçilmiş kaftan. Dünyanın en etkileşimli 3D ortamına girin... ve kendinize biraz sushi yapın!

Steam'den ücretsiz indirin.

Editör: Burak Karahan