Instagram, yıllardır dert yanılan özelliği en sonunda kullanıma sundu! 15 dakika içinde değiştirilebileceksiniz... Instagram, yıllardır dert yanılan özelliği en sonunda kullanıma sundu! 15 dakika içinde değiştirilebileceksiniz...

Twitter'da bir kişi tarafından ortaya atılan bu bilgi şirket tarafından onaylandı. Artık Twitter'ın telefonlu kimlik doğrulama özelliğini kullanmak için belirli bir ücret ödemeniz gerekecek.Twitter Blue için ödeme yapmaya başlamazsanız veya hesabınızı çok daha güvenilir bir kimlik doğrulama uygulaması veya fiziksel güvenlik anahtarı kullanacak şekilde değiştirmezseniz, Twitter iki faktörlü doğrulamayı 20 Mart'tan sonra kapatmaya başlayacağını söyledi.

twitter  (2)

Twitter 'ın bu tip bir değişikliğe gitmesi pek de şaşırtıcı değil. Çünkü geçtiğimiz aylarda Twitter'ı satın alan Elon Musk, şirketin gelirlerini arttıracak bazı politikalar uygulamaya başladı. SMS mesajları göndermek paraya mal oluyor ve Twitter'ın şu anda çok parası olmadığı düşünülünce bu tarz değişikliklere gitmesi uzun zamandır beklenen bir durumdu.

Editör: Enes Sapmaz