Sorunlar, 27 Ekim'de izleyicilerin gösterideki karakterlerin konuşmayı bıraktığını fark etmeleriyle başladı. İlk gözlemlere göre, uzun süren sessizlik dönemleri yaşanmaya başladı. Sessizlikle birlikte, tuhaf bir turuncu karakter sessizce daireyi dolaşmaya başladı. 30 Ekim'de ise şeyler daha da tuhaf bir hal aldı ve bir video paylaşıldı; ana karakterlerin birbirlerine sürekli çarptıklarını gösteriyordu. Bu tuhaf sorunlar birkaç gün boyunca devam etti.

Şu an itibariyle, gösteri karakterlerin uzun süre sessizce oturduğu, birbirlerine baktığı, duvarlara çarptığı veya sadece yerinde hareket ettiği anları içeriyor. Ara sıra, kollarını birkaç saat boyunca sallamak gibi rastgele eylemlere girişiyorlar. Şaşırtıcı bir şekilde, bu teknik sorunlar izleyicilerin ilgisini çekti ve şimdi, başlangıçtaki tartışma döneminden sonra daha fazla eş zamanlı izleyiciye sahip.

nothing forever-1

Teknik sorunlar devam etmesine rağmen, gösterinin yaratıcıları olan Mismatch Media, hatalarla ilgili sorulara yanıt vermedi. Anti-trans olayının ardından yaratıcılar, gösteriyi değiştirmiş, karakterleri değiştirmiş ve stand-up rutin bölümlerini terk etmişlerdir. Ayrıca, gereksizlik için ek içerik denetim sistemleri uygulamışlardır.

Amazon, Twitch yayıncılarının Prime aboneliklerinden kazandığı parayı azalttı! Amazon, Twitch yayıncılarının Prime aboneliklerinden kazandığı parayı azalttı!

Gösteri çoğunlukla AI tarafından yönlendirilse de, hala bakım gerektiren bir iş olduğu anlaşılıyor, ve yaratıcılar bunu sağlama konusunda isteksiz olabilirler. "Nothing Forever," Aralık ayından bu yana sürekli olarak yayında olmasına rağmen, "forever" yani "sonsuz" kısmının ne kadar süreceği belirsiz. Şu anki teknik sorunların devam ettiği bir dönemde, ara sıra karakterler tuhaf teknik sorunlar arasında nispeten normal konuşmalar yapıyorlar.

Editör: Enes Sapmaz