Twitch yayıncısı OTR_Penguin, kamyonunun ABD, Mississipi'de canlı yayın sırasında bir acın yoluna girmesi ve yol kenarına çıkarak kaza yapması sonucu viral oldu.

Yayıncı OTR_Penguin'in yaklaşık 10.000 takipçisi var ve izleyicilerle sohbet ederken sık sık yaptığı uzun sürüş gezilerini canlı yayınlıyor. Canlı yayında başına gelen kaza sonrasında yayıncının, emniyet kemerini çözüp kapıya doğru düştüğünü gösterek klip, kısa süre içerisinden 100.000'den fazla görüntülendi.

Reddit'in canlı yayınlarda meydana gelen kötü veya tuhaf anlarının yayınladığı subreddit'i olan  r/LivestreamFail'de yayınlanan görüntüler, kısa sürede viral olmayı başardı.

İşte canlı yayına yansıyan o anlar:

Kazandan sonra sürücünün sağlıklı olduğu belirtildi.  Polis ve şirketinin güvenlik departmanı, sürücünün hatalı olmadığını belirtti. 

OTR_Penguin, "hiç viral olmayı planlamadığını" söyledi, ancak dünyanın dört bir yanındaki insanlar kazaya tanık olduktan sonra deneyimiyle ilgili bazı yorumlar paylaşmaya karar verdi.

Yayıncı bu sabah Twitter'da yaptığı bir gönderide şunları yazdı:

"Hiç viral olmayı planlamamıştım. Olsa da, birkaç şey söylemek istiyorum. İki seçeneğim vardı ya hendeğe girecektim ya da muhtemelen bir başkasını yani karşımdan gelen kişiyi öldürecektim. İkincisini kimse tercih etmez. Seçimi ben yaptım sonuçlarına da ben katlanırım."

OTR_Penguin, hastaneye gitmeden önce bir polis memurunun kendisine 'suçlu olmadığını' bildirdiğini iddia ederek devam etti ve ekledi:

"Geceleri bir kişiyi kurtardığımı bilerek uyuyabilirim. Hataları ne olursa olsun hala hayattalar."

otg-penguin
Polis raporu,  kamyon şoförünün olayda hatalı olmadığını belirtiyor. Yetkililer şimdi ayrıca, flamayı yoldan çıkmaya zorlayan kırmızı 90'lar Chevy S-10 kamyonetinin sürücüsünü arıyor.

13 yaşındaki kedi, ip atlama rekoru kırdı! 13 yaşındaki kedi, ip atlama rekoru kırdı!

2022-12-15 11_16_48-Window

Editör: Burak Karahan