Twitch'in ünlü yayıncısı Adin Ross, canlı yayının ortasında korumasıyla bilek güreşi yapmaya karar verdi. Bilek güreşi sırasında kendini kaptıran yayıncı, gücünü ayarlayamayına korumasının kolunu kırdı.

Twitch yayını sırasında Ross, yayıncı arkadaşı Zias'a karşı bir bilek güreşi yarışması düzenliyordu. Kendini yarışmaya çok kaptıran yayıncı, Zias'ın elini masaya indirmeye zorlamak için tüm gücünü verdi. Yavaş yavaş eli masa yüzeyine yaklaştırmayı başardı, ancak Zias teslim olmamak için kendini biraz daha zorladı ama güce dayanamayan arkadaşının kolundan birden çatırtı sesi geldi.

twitch (2)-1

Odadaki herkes, Zias'ın bilek güreşinde çıkan o sesten sonra aynı ağızdan "Ah kahretsin, iyi misin?" diye sordular. Olay sonrası herkes çıldırıp paniğe kapılırken, Ant sakince sağ kolunu tuttu ve "Kırık" dedi.

Kolunun yüksek sesle kırılmasına rağmen bir şekilde odadaki en sakin kişi olan Ant, diğer herkes paniğe kapılırken sandalyesinde oturmaya devam etti.

Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz

Netflix'ten sonra şimdi de Disney! Hesap paylaşma dönemine son... Netflix'ten sonra şimdi de Disney! Hesap paylaşma dönemine son...

Adin yayını kapatmak için koştu, ancak kameraları kapatırken şaşkınlığını gizleyemedi ve küfür etmeye başladı. Yayın kapandığında, Twitch akışının sohbeti Ant için endişe duyan bazı mesajlarla doldu, insanlar kolunun çıtladığını duyabildiklerini ve bazı izleyenler bilek güreşi yapmanın kötü bir fikir olduğunu söylediler.

Bir kişi 'Ant için dua edilmesini' gerektiğini belirtirken, bir diğer kullanıcı Ant'ın başına gelenlerin 'çok talihsiz' olduğunu söyledi.

Editör: Enes Sapmaz