Onlyfans'in ve Twitch'in ünlü internet fenomenlerinden biri haline gelen Amouranth, bir canlı yayın sırasında telefonda kendisine sözlü olarak tacizde bulunan kocasının konuşmasını paylaştı.

Gerçek adı Kaitlyn Siragusa olan Amouranth'ın ilk kez bir kocası olduğunu açıkladı. Kocasının kendisine online ortamda olduğu için bekar olduğunu söylemesi gerektiğini de açıklayan Amouranth, telefon görüşmesi sırasında kocasının köpeklerini öldüreceğini söylediğinden bashetti. Kocasının cevabı ise 'Evi terk et' oldu ve kendisini dinlemediği için onu azarladı.

15 Ekim canlı yayınının tamamı Amouranth tarafından kaydedilmedi, ancak izleyiciler tarafından çekilen klipler internette dolaşıyor. Birçoğu Dexerto tarafından paylaşıldı. Bu kliplerden birinde Amouranth, hayranlarına evli olduğunu söylemek istediğini belirtiyor ama kocası onun 'iş modelini' etkileyeceğini düşündüğü için buna karşı çıkıyor. 

İşte o klipler:

Kliplerin birinde Amouranth'ın ağlayarak konuştuğu ve kocasının kendisine bağırdığı görülüyor. Amouranth kocasına, onu neden köpeklerini öldürmekle tehdit ettiğini soruyor ve o da evi terk etmesini söyleyerek karşılık veriyor.

Netflix'ten sonra şimdi de Disney! Hesap paylaşma dönemine son... Netflix'ten sonra şimdi de Disney! Hesap paylaşma dönemine son...

Başka bir videoda Siragusa, kocası tarafından gönderildiği iddia edilen mesajları anlatıyor. Bu mesajlarda kocasının kendisine cevap vermezse Amouranth'ın parasından 500.000 doları harcamakla tehdit ettiğini iddia ediyor. Kısacası kocasının tüm finansal durumunu kontrol ettiğini ve paralara erişimi olmadığını söylüyor.

Amouranth, yayını sona erdiğinden beri konuyla ilgili yorum yapmadı. Dexerto'ya göre, ekran dışından bilinmeyen bir ses Siragusa'nın ilacını alıp almadığını sorduğunda yayın aniden kesildi.

Editör: Burak Karahan