TurkNet, şubat ayı itibarıyla internet fiyatlarına büyük bir zam yaptı. Yapılan fiyat artışının %65 seviyesine ulaştığı görülüyor.

Elon Musk ve Mark Zuckerberg'in dövüşü X'te canlı yayınlanacak! Elon Musk ve Mark Zuckerberg'in dövüşü X'te canlı yayınlanacak!

TurkNet yeni internet abonelik ücretleri

Bugüne kadar TurkNet altyapısı üzerinden GigaFiber kullananlar 139.90 TL ödüyordu. TürkTelekom altyapısı üzerinden alınan hizmet içini ise fiyat 169.90 TL abonelik ücreti ödemeniz gerekiyordu. Ancak yapılan %65 zam sonrası fiyatlar şöyle oldu:

  • TurkNet Gigafiber abonelik fiyatı: 229,90 TL
  • TurkNet ADSL, VDSL fiyatı: 249,90 TL

TurkNet, fiyat artışının etkisini azaltmak için mevcut kullanıcılarına ayda 199,90 TL'ye TurkNet kullanma imkanı sunuyor. 10 aylık faturanızı ayda 199,90 liraya denk gelecek şekilde kredi kartınızla tek çekim veya taksitli olarak ödeme yapabileceksiniz. Kampanyadan faydalanmak için online işlemler üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce TurkNet yaptığı zamlardan mevcut abonelerini korumak amacıyla bir süre zam yansıtmamıştı. Ancak bu kez direkt olarak fiyat farkı tüm kullanıcılara yansıtılacak.