Türk Telekom, dünyanın önde gelen çevrim içi video paylaşıma platformu YouTube ile işbirliği yaptığını duyurdu. İşbirliği neticesinde alınan kararla Türk Telekom müşterilerine 3 ay YouTube Premium paketi hediye edilecek. 

3 AY BOYUNCA YOUTUBE PREMİUM HEDİYE

youtube-premium-abonelik-ucretleri-ne-kadar-oldu154915_0

Bu kampanyadan kimlerin faydalanabileceği merak konusu oldu. Yapılan iş birliğine göre 3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium üyeliğinden Türk Telekom'un; Enfes Prime 30, Enfes Prime 40 ve Enfes Prime Limitsiz Sosyal tarifelerine geçiş yapan müşteriler bu avantajdan faydalanabilecek.

Türk Telekom kullanıcıları 3 aylık ücretsiz YouTube üyeliği boyunca, reklamsız video izleyebilir ve videoları arka planda kesintisiz oynatabilirsiniz. Ayrıca YouTube'nin, YouTube Music Premium ve YouTube Kids uygulamalarına erişebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Hizmetler Pazarlama Direktörü Ahmet Gizlice, kampanyaya ilişkin şöyle konuştu:
“Türk Telekom olarak, teknolojiye yön veren ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin hayatlarına zenginlik katacak yeni iş ortaklıkları geliştiriyoruz. YouTube ile yaptığımız iş birliğiyle, çevrimiçi video içeriği tüketen Türk Telekom Prime müşterilerine, sevdikleri içerikleri kesintisiz izleme keyfini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

YouTube Premium iş birliklerinden sorumlu EMEA Bölge Müdürü Vincent de Lorca, "YouTube olarak Türkiye'deki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederken sunduğumuz hizmetleri güçlü ortaklıklarla birlikte geniş kitlelere ulaştırmak bizim için büyük önem taşıyor. Türk Telekom Prime ile yaptığımız iş birliğimiz sayesinde, çok daha fazla YouTube kullanıcısının, YouTube Premium üyeliği ile yayınlanan içeriklere kesintisiz ulaşacak olmasından mutluyuz.” sözlerini kullandı.

YOUTUBE PREMİUM ABONELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Geçtiğimiz hafta Türkiye'deki YouTube Premium abonelik ücretlerine zam gelmişti. Peki reklam olmadan arka planda sınırsız video ve müzik dinleme platformu YouTube Premium'da abonelik ücretleri ne kadar oldu? İşte detaylar...

YOUTUBE PREMİUM BİREYSEL ABONELİK ÜCRETİ

YouTube Premium bireysel abonelik ücreti artık aylık 29.99 TL. Eski bireysel abonelik ücreti  16,99 TL olan Pemium üyeliği hakkında şirket şu sözleri kullandı:

YouTube'dan yapay zeka içerikleri için yeni karar! YouTube'dan yapay zeka içerikleri için yeni karar!

"YouTube Premium ile sevdiğiniz videoları, içerik üreticileri ve müzisyenleri daha rahat takip edebilmeniz için kesintisiz YouTube keyfi sunuyoruz. Size mükemmel hizmet ve özellikler sunmaya devam edebilmek için aylık ₺16,99 olan Premium aboneliğinizin fiyatını aylık ₺29,99 olarak güncelleyeceğiz."

YOUTUBE PREMİUM AİLE ÜYELİĞİ FİYATI

Eski fiyat aylık 25.99 TL olan YouTube Premium aile üyeliği fiyatı aylık 59.99 TL şeklinde güncellendi. Kendisinin 1 aylık ücretsiz deneme sürümü mevcut. 

YOUTUBE PREMİUM ÖĞRENCİ ÜYELİĞİ FİYATI

Eski fiyat aylık 9.99 TL olan YouTube Premium öğrenci üyeliği ücreti, 1 aylık ücretsiz deneme süresinden sonra aylık 19.49 TL olarak güncellendi. 

YouTube uygulanacak fiyat değişikliği ile ilgili şunları söyledi:

"Bu değişiklik, 21 Kasım 2022 tarihinde veya sonrasında başlayan bir sonraki faturalama döneminizde uygulanacak.Hesabınızın durumunu ve faturalama bilgilerinizi kontrol etmek için Ayarlar > Satın Alınanlar ve Üyelikler sayfasına gidin. Tüm üyeler diledikleri zaman aboneliklerini buradan askıya alabilir veya iptal edebilir."