Adrenalin bağımlısı Travis Pastrana, 850'den fazla beygir gücü üretebilen 1983 model Subaru GL Wagon'u kullandığı "Gymkhana 2022"yi yayınlayarak herkesin ağzını açık bırakan bir gösteriye imza attı.

Tabii ki, basit bir sürüş videosu, Pastrana ve şirket için hiç eğlenceli olmazdı. Bunun yerine, videoda bir savaş uçağı, helikopter ve 3000 beygir gücündeki Chevrolet El Camino ve Pastrana'nın aracını adeta bir video oyunu gibi kullandığı görüntüler yer alıyor.

Arabada tam aktif aero, AWD (4 çeker) sıralı şanzıman, arkaya monteli radyatörler ve 2,3 litrelik Subaru Boxer 4 silindirli motor bulunuyor - karbon fiber tavan rafları ve aracın geri kalanında karbon fiber bulunuyor.

Tesla, araç satışında rekor kırdı! Tahminlerini %38 aştı... Tesla, araç satışında rekor kırdı! Tahminlerini %38 aştı...

İşte Travis Pastrana'nın muhteşem Gymkhana 2022 gösterisi:

Pastrana, Gymkhana videosunun çekimlerinin bir parçası olarak büyük bir yaralanma da dahil olmak üzere yaşadıklarını anlattı:

"Bu Gymkhana videosunu yapmak, öncekinden daha eğlenceliydi, zıplarken pelvisimi kırdığım kısım dışında! İyileşirken çekimi geciktirdi ama buna değdi. Bu Subaru vagonu, sahip olduğum en eğlenceli araba. Bu, akrobasi hareketlerinde daha da yaratıcı olmak için harika bir fırsattı ve en sevdiğim insanlardan bazılarının kamera araksında olması harikaydı. Umarım izleyen herkes benim aldığım gibi keyif alır. Ve ne araba ama! Gerçekten onu kırmaya çalıştım ama devam etti. Her şey çok destansıydı!"

Editör: Burak Karahan