Türkiye'nin ilk yerli ve tam elektrikli aracı Togg için geri sayım sürüyor. Togg için oluşturulacak ekosistem ile ilgili çalışmalar da hıza devam ediyor. 

Togg'un bugün Zorlu AVM'de gerçekleştirdiği etkinlikte, ekosistemin en önemli parçalarından birisi olacak 'Truemore' adlı mobil uygulama tanıtıldı. Truemore çok yakında App Store, Google Play Store ve AppGallery'de yayınlanacak. Peki Togg Trumore neler sunuyor?

‘Kazan, Gez, Eğlen, Geliştir’

Togg Truemore için açılan Twitter hesabından paylaşılan gönderi, karşımıza ‘Kazan, Gez, Eğlen, Geliştir’ konseptini çıkarıyor. Bu konseptin çalışma şekli ise şöyle:

  • Geliştir: İş birlikleriyle sürekli gelişen ekosistem, kesintisiz ve entegre kullanıcı deneyimi
  • Oyna: Gündelik hayatı oyunlaştırma yoluyla daha kolay ve keyifli hale getiren akıllı yaşam hizmetleri
  • Gez: Kişiselleştirilmiş lokasyon bazlı akıllı hizmetler
  • Kazan: Kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimlerini sunan Fintek çözümleri

Uygulama aşağıdaki gibi görünecek:

Otomotiv sektörü mart ayı ihracatında rekor kırdı Otomotiv sektörü mart ayı ihracatında rekor kırdı

Earn.more:

Uyuglama içerisindeki Earn.more ile kullanıcılar, kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimleri sunan fintek çözümlerine ulaşabilecek. Tabii bu ödüller arasında dijital varlıklar da yer alabilecek. Kullanıcılar dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT'lere erişebilecek. Ayrıca puan ve NFT'ler gibi çeşitli ödül programları da sunulacak.

Kullanıcıların ödül kazanmasıyla 'dijital magnet' kazanımı uygulamasıyla gerçekleşecek. Bu magnet, kullanıcının oluşturduğu rotaya göre ve o zamanki yolculuk şartlarına göre kişiye ve yolculuğa özel olacak.

Go.more:

Go.more ise kullanıcıyı gezdiren ve kişiselleştirilmiş rota önerilerinde bulunan bir hizmet olacak. Karma mobilite servisleri, şarj ağı, restoran, rezervasyon gibi işlemler de hizmette yer alacak. Ayrıca rotaya göre ücret, elektrik tüketimi ve karbon salımı hesaplaması gibi ilemler de gerçekleşebilecek.

1500x500

Play.more:

Play.more çatısı ise akıllı yaşam çözümleri, kullanım bazlı sigorta servisleri, araç içi ve mobil oyun uygulamaları, akıllı sağlık uygulamaları gibi hizmetlerden oluşacak.

Scale.more:

Togg, paylaştığı videoda Scale.more hakkında 'İş ortakları'ndan farklı bir detaya daha yer verdi. Videonun sonunda çıkan QR kodu okuttuğumuzda karşımıza "shopping (alışveriş)" notu çıktı.

Editör: Burak Karahan