TikTok, bazı insanlar tarafından beğenilmese de, 1 milyar aktif kullanıcı ile dünyada oldukça popüler.  Video paylaşma ve izlemenin yanı sıra canlı yayın açma gibi birçok imkan sağlayan uygulama rakipleri ile başa baş mücadele veriyor. TikTok’ta çekilen bir video bütün dünyada izlenebilir ve bir anda akım haline gelebilir. TikTok’un yararları ve zararları birçok ülke de hala tartışma konusu olmaya devam ediyor.

TikTok uygulaması kullanan kullanıcılar beğendikleri videoları indirip arşivlemek veya başka nedenler için kullanmak istiyor. TikTok video indirmeyi uygulama içinde kolayca yaptırıyor. Ancak bu şekilde inen videolar da TikTok tarafından koyulan logo bulunuyor. Bu işaretlere filigran denilir. Peki, videoları logosuzindirmek istiyorsak ne yapmalıyız. Megabayt ekibi olarak bu sorunuzun cevabını haberimizin detaylarında paylaştık.

TikTok videolarını logosuzindirme yöntemleri ve araçları:

Savefrom.net

TikTok videolarını logosuz bir şekilde indirmek istiyorsanız, tarayıcınızdan girip kolayca indirebileceğiniz bir web sitesi. Tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalamak ve site içinde gerekli yere yapıştırıp ileri demek. Videoları MP3 veya MP4 formatında indirebilirsiniz. Ayrıca diğer sosyal medya platformlarının videolarını da bu site yardımı ile indirebilirsiniz.

2022-07-06 17_44_06-Çevrimiçi video indirici. Ücretsiz video ve müzik indir - Opera

TTDownloader

Tarayıcı olarak Chrome tercih ediyorsanız bu uzantı video indirmeniz için bire bir. Tek yapmanız gereken uzantıyı Chrome’nize eklemek ve indirmek istediğiniz videoyu açmak, daha sonra videonun üst kösesinde TTDownloader simgesi gözükecektir. Simgeye tıkladığınız an video aynı görüntü kalitesinde MP4 formatında indirilecektir. Video görüntü ve ses kalitelerinde kayıp yaşanmaz.

2022-07-06 17_46_14-Sizin için trend olan videoları izleyin _ TikTok

SaveTok

Bir telefon uygulaması olan SaveTok, hem Android işletim sistemi kullanan telefonlar hem de iOS işletim sistemi telefonlarda rahatça kullanıp TikTok videolarını filigransız indirebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sayesinde beğendiğiniz videoları arşive kayıt edip, oynatma listeleri oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz profilleri kayıt edip daha sonra tekrar ziyaret edebilirsiniz.

2022-07-06 17_46_40-SaveTok on the App Store - Opera

Instagram'ın bir kulak arkası kaldı! İnatla istenmeyen özelliğini test edecek Instagram'ın bir kulak arkası kaldı! İnatla istenmeyen özelliğini test edecek

Megabayt ekibi olarak sizlere özel olarak hazırladığımız ve listelediğimiz bu indirme araçları ile beğendiğiniz TikTok videolarını filigransız indirebilirsiniz. Kullandığınız cihaza uygun aracı seçin ve TikTok videolarınızı filigransız bir şekilde indirmeye başlayın. Sizin de kullandığınız video indirime programları varsa bizler ile paylaşabilirsiniz. Deneyimleriniz yorumlarda belirtmeyi unutmayın.