TikTok'tan konser bileti satın alabileceksiniz

TikTok, kullanıcıların etkinlikleri keşfetmesine ve doğrudan uygulama üzerinden bilet satın almasına yardımcı olmak için Ticketmaster ile işbirliğinde bulundu. Müzik sanatçıları, komedyenler, spor takımları ve mekanları gibi içerik oluşturucuları, artık Ticketmaster etkinliklerini arayabilir ve videolarında bunlara ait bağlantı verebilir. Bu özellik başlangıçta yalnızca belirli içerik oluşturucuları için açık olacak, ancak zamanla daha kullanıcının erişimiyle daha fazla kişiye ulaşacak.

tiktok konser bileti satıcak (3)

TikTok, Snapchat'in ortaklığını kıskandı

Yeni etkinlik bağlantıları ekranın sol alt kısmında görünecek ve kullanıcılar, bir bilet satın almak için bir uygulama içi tarayıcıdan ulaşabilecekler. Ticketmaster, TikTok ile ortaklığın etkinlik organizatörlerinin ve içerik oluşturucuların daha fazla hayrana ve potansiyel bilet alıcısına ulaşmasına yardımcı olacağını belirtiyor. Benzer şekilde Snapchat, kullanıcıların yakınlarındaki etkinlikleri bulmasına yardımcı olmak için platformuna bir Ticketmaster Mini uygulaması ekledi.

Mac kullanıcılarına müjde! WhatsApp'ın bu yeni özelliğini çok seveceksiniz! Mac kullanıcılarına müjde! WhatsApp'ın bu yeni özelliğini çok seveceksiniz!

tiktok konser bileti satıcak (1)

Demi Lovato, OneRepublic, Usher, the Backstreet Boys ve WWE, yeni özelliği kullanabilen hesaplar arasında yerini aldı.

Ayrıca bu haftanın başlarında, TikTok'un kendi müzik akışı hizmeti üzerinde çalışıyor olabileceği ortaya çıktı.