Kahramanmaraş Pazarcık'ta saat 4.17'de 7.7 büyüklüğündeki yaklaşık 30 saniye süren deprem Kilis, Diyarbakır, Adıyaman, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Malatya ve Hatay olmak üzere çevre illerde de hissedildi.  

TikTok fenomeni hakkında açıklamalar yapan Taha Duymaz'ın ablası, Hatay'da yaşayan Taha'nın ailesiyle göçük altında kaldığını ileri sürüldü.

taha duymaz öldü mü (3)

Semiha Duymaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kardeşi Taha Duymaz, ve ailesinin enkaz altında kaldığını söyleyerek yetkililerden ve takipçilerinden yardım istedi.

Artık başka bir kullanıcının profil fotoğrafını ekran görüntüsünü alamayacaksınız... Artık başka bir kullanıcının profil fotoğrafını ekran görüntüsünü alamayacaksınız...

Taha Duymaz, yayınladığı yemek videolarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve Hatay'ın Yayladağ ilçesinde bulunan Güveççi Köyü'nde yaşıyor.

taha-duymaz-deprem

Semiha Duymaz, "Kardeşim Melek, Taha, Umut, halam ve eniştem enkaz altında.  Lütfen yardımcı olun kimse bakmıyor olduğu bölgeye. Hatay Antakya, Betonsan Bedisabuncu Okul karşısı, Taha enkaz altında" dedi.

Editör: Enes Sapmaz