Bir Threads hesabı açtığınızda, fotoğraf paylaşım uygulamasından profilinizi ve arkdaşlarınızı aktarmak istiyorsanız kaydolmak için Instagram kimlik bilgilerinizi kullanabilirsiniz. Ancak bunu yaparak, her iki platformdaki hesaplarınız ayrılmaz bir şekilde bağlantılı hale getirecek.

Instagram başkanı Adam Mosseri, Threads'te yaptığı bir gönderide, Meta'nın sorunun farkında olduğunu ve şu anda Threads hesabınızı ayrı olarak silmenize izin vermenin bir yolunu aradığını söyledi. Şirket ayrıca, aşağıdaki sekme, hashtag'ler, fediverse desteği ve mesajlaşma dahil olmak üzere uygulamada hala eksik olan özellikler üzerinde çalışıyor. Şimdilik, profilinizi ve içeriğinizi gizlemek için Konular hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca profilinizi özel olarak ayarlayabilir veya tek tek ileti dizilerini silebilirsiniz.

Instagram, kullanıcıları çileden çıkardı! Bu reklamlar geçilmiyor... Instagram, kullanıcıları çileden çıkardı! Bu reklamlar geçilmiyor...

threads

Meta'nın sosyal medyası Threads'e ilk yedi saat içinde yaklaşık 10 milyon kullanıcı kaydoldu ve kullanıma sunulduğundan sonraki ilk sabah, uygulamanın şimdiden 30 milyon kullanıcısı vardı. Threads başlatıldıktan kısa bir süre sonra Twitter, Meta'yı eski çalışanları kaçak avlamak ve ticari sırları ve fikri mülkiyeti kötüye kullanmakla suçlayarak dava etmekle tehdit etti.

Editör: Enes Sapmaz