Google'un yeni yapay zekası 3 boyutlu oyunları oynadı! Google'un yeni yapay zekası 3 boyutlu oyunları oynadı!

The Sims 4'e yayınlanan yeni güncelleme ile cinsel yönelim ve zamirler için seçenekler ekledi ve geçen ay ameliyat izleri, işitme cihazları ve bağlayıcılar ekleyen geliştirci şirket, geçen hafta ise aile kurma seçeneğini duyurmuştu. 

the sims 4-1

The Sims'in resmi Twitter'ı, bu yeni seçeneklerin her birini gösteren ekli bir video ile güncellemeyi duyurdu. 24 saniyelik klipte, bebeklerin doğum lekelerini vurgulayarak başlıyor, ardından gençler ve yetişkinler arasında çeşitli farklı kıyafetler içinde cilt çatlakları ve sezaryen izlerini gösterdi. Eklenecek bu yeni özelleştirmeler ile oyuncunun kendisini oyun içinde ifade etmek daha fazla sçeneğe sahip olacak.

The Sims 4 tasarımcısı Matthew Fahey, "İşaretler ve dövmeleri uygulayabileceğiniz" Cilt Ayrıntıları kategorisine doğum lekeleri eklediğini de açıkladı. Bunların hepsi, 16 Mart'ta başlatılan Growing Together genişletmesinin bir parçası olacak, ancak iki gün önce ücretsiz olarak eklenecekleri için kapsayıcı ekstra seçenekler için ödeme yapmanız gerekmeyecek.


Belirli yeni seçeneklerin belirli yaşlara özel olup olmadığı belli değil, ancak güncellemenin yalnızca iki hafta içinde çıkmasıyla, kendimiz deneyebilmemiz çok uzun sürmeyecek. Ve her zaman olduğu gibi, bu yeni özelleştirme seçeneklerini uygulamak için mevcut Sim'lerinizi değiştirebilirsiniz.

Growing Together, orta yaş krizlerini, aile isteklerini, kendini keşfetmeyi ve yeni sosyal dinamikleri keşfetmenize izin verecek, 34,99 £'dan başlayan yakında çıkacak bir genişletme paketidir. Paketin tüm odak noktası, ailelerinizle nasıl etkileşime girdiğinizi genişletmek ve önceki Sims oyunlarından daha derinlemesine gitmenizi sağlamaktır. 27 Nisan'a kadar satın alırsanız, salıncak, kaydırak ve ana kucağı gibi açık hava oyun içeriğine de sahip olursunuz.

Editör: Enes Sapmaz