En popüler dijital yayın platformlarından olan Netflix, yeni yıla girerkek bazı içeriklerine de veda ediyor. Bu içerikler arasında efsane komedi dizileri arasında yer alan The Office de var. 

Netflix Türkiye'nin kitaplığından ayrılacak olan The Office, en çok izlenen yapımlar arasında yer alıyor. 31 Aralık tarihi diziyi izlemeniz için son tarih olacak.

The Office'in Netflix'ten kaldırılmasının sebebi ise, dizinin yapımcısı ilk kez yayınlandığı NBC'nin diziyi kendi abonelik hizmeti Peacock'a taşıyacak olması.

The Office’in yapımcılığını üstlenen Deedle-Dee Productions ve Reveille Productions ile işbirliği yapan NBC, bu sayede Netflix’in en sevilen dizilerinden birini kendi platformuna taşımış olacak.

The-Office-cast

YouTube Music, mırıldanma özelliğini tanıttı YouTube Music, mırıldanma özelliğini tanıttı

İlk olarak 2005'te yayınlanan ve 2013'e kadar devam eden The Office'i Netflix'ten izlemek için son 1 haftanız var. 

Ülkemiz haricinde ABD, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İsrail, İtalya, Litvanya, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Güney Afrika, İspanya, İsveç ve İsviçre’deki üyeler de The Office’e veda edecek. Dokuz sezona tam 201 bölüm sığdıran Emmy ve Altın Küre ödüllü efsanesi komedi dizisi, Dunder Mifflin isimli bir kağıt şirketinin Scranton şubesinin ofisinde yaşananları konu alıyor.

Editör: Burak Karahan