HBO'nun The Last of Us uyarlamasını izlemek için artık sayılı günlerimiz kaldı. 15 Ocak'ta yayınlanacak olan dizi için yeni bir fragman geldi. Yaklaşık iki buçuk dakika uzunluğundaki fragman, Çernobil dizisinden bildiğimiz Craig Mazin'in yeni  TV dizisine en detaylı bakışı atmamızı sağlıyor.

Ayrıca dizinin yapımcılarının, oyunu tamamen aktarmadan, seriye yeni bir şeyler getirerek karşımıza çıkacaklarını da buradan görebiliyoruz. Yani dizinin oyun ile birebir aynı olacağını düşünüp endişeli olanlar da rahat bir nefes alabilir.

Fragmanda, Ellie'nin clicker olarak bildiğimiz yaratıkları taklit ettiği eğlenceli bir sahneyi görebiliyoruz. Ayrıca fragmanın ilerleyen bölümlerinde çok dikkatli bakarsanız video oyunlarında Ellie'yi seslendiren aktör Ashley Johnson'ı da görebilirsiniz.

İşte The Last of US dizi yeni fragman:

Eğer The Last of Us'a aşina değilseniz, bu fragman ilk oyunun hikayesine iyi bir genel bakış atmanızı sağlıyor. Yakında çıkacak olan HBO dizisinde, hikayenin merkezinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey tarafından canlandırılan Joel ve Ellie yer alıyor. Joel, dünya nüfusunun geri kalanını kurbanlarını Enfekte olarak bilinen agresif, zombi benzeri yaratıklara dönüştüren bir mantar enfeksiyonundan korumanın anahtarı olabileceği umuduyla ABD'nin kıyamet sonrası bir versiyonunda, Ellie'ye eşlik etmektedir. 

Spotify, masaüstünde çalışacak yeni mini oynatıcısını tanıttı! Spotify, masaüstünde çalışacak yeni mini oynatıcısını tanıttı!

Screen+Shot+2022-12-03+at+3.45.36+PM

HBO diziyle ilgili büyük bir beklenti içerisinde ve kaliteli bir yapım göreceğimize şüphe yok gibi. 15 Ocak'ta seyirciyle buluşacak dizinin Türkiye'de hangi platformda yayınlanacağı henüz belli değil.

The Last of Us dizisinden harika bir fragman yayınlandı - VİDEO The Last of Us dizisinden harika bir fragman yayınlandı - VİDEO

Editör: Burak Karahan