Ubisoft'un yeni yarış oyunu The Crew: Motorfest'ten yayınlanan yeni fragmanda Lamborghini Urus SUV, hibrit süper otomobil Sian FKP 37 ve Shelby Cobra Limited Edition CSX8000 gibi otomobiller görüyoruz. Hawaii'nin Hololulu şehrinin güzel sokaklarında kimi zaman yoğun yağmur ormanlarında, dolambaçlı dağ yollarında ve Hawaii'nin el değmemiş kumsallarında gaza basacağız. Oyunun çıkış tarihi 2023 sonları olarak açıklandı.

Fragmanda "The Crew serisinin en yeni versiyonu olan The Crew Motorfest, sizi Hawaii'nin O'ahu adasından ilham alan yeni bir açık dünyaya götürüyor. Türünün tek örneği bir araba festivali için biletinizi ayırtın ve benzersiz bir oyun modu çeşitliliği ve sürükleyici sürüş deneyimleri içeren en iyi araba kültürünün kutlanmasına hazır olun." deniyor.

"Yüzlerce" "efsanevi araç" içeren canlı hizmet oyunu olarak lanse edilen The Crew: Motorfest'te temalı etkinlikler, benzersiz mücadeleler ve çevrimiçi çok oyunculu etkinlikler yer alacak. Oyun PlayStation 4 ve 5, Xbox One ve Xbox Series X|S, Amazon Luna ve PC için çıkış yapacak.

Team Fortress 3 yalan oldu! Valve'ın yeni oyunu ortaya çıktı: Deadlock Team Fortress 3 yalan oldu! Valve'ın yeni oyunu ortaya çıktı: Deadlock

Oyunun kapalı beta testleri de bugünden itibaren başlıyor ve testler birkaç ay sürecek.  Testin ilk aşaması birkaç hafta sürecek ve yalnızca PC oyuncularıyla sınırlı olacak. Ayrıca, en özel The Crew 2 oyuncularından sadece 2.000'i katılmaya davet edileceğinden, kapalı bir test olacak. Eğer siz de sadık bir Crew 2 oyuncusuysanız yakında e-posta alabilirsiniz.

PC testinin ilk aşamalarından sonra Ubisoft Ivory Tower, oyun çıkış tarihi yaklaştıkça diğer platformların da açılacağını doğruladı. Bu lansman ne zaman olacak bilinmiyor ancak bu yıl içerisinde olacağından eminiz.

Editör: Burak Karahan