Amazon, son derece başarılı The Boys dizisinin yan dizisi Gen V için ilk fragman yayınlandı. Godolkin Üniversitesi Suçla Mücadele Okulu'nda geçen dizi, bir grup genç müstakbel süper kahramanın Vought'un bir sonraki büyük süper kahramanı olmak için gerekenlere sahip olduklarını kanıtlamak için geçtiği testleri konu olacak. 

Açıkça görülüyor ki bu, The Boys'un kanlı, şiddetli dünyası bu dizide de devam ediyor. 'Açlık Oyunları ya da Squid Game'in kolejde geçen versiyonu' olarak da tanımlayabileceğimiz dizi, The Boys hayranlarının alışkın olduğu pek çok kan ve şiddet vaat ediyor. Dizide göreceğiniz karakterlere çok fazla bağlanmamak muhtemelen iyi bir fikir olur çünkü muhtemelen birçoğu hayatta kalamayacak.

İşte The Boys evreninde geçen Gen V fragmanı:

Dune 2 ertelendi! Dune 2 ertelendi!

Dizide izleyeceğimiz olayların, The Boys'un dördüncü sezonu için bir alt zemin oluşturması bekleniyor. Gen V , Amazon Prime'ın The Boys için başlattığı ilk spin-off değil, animasyon dizisi The Boys Presents: Diabolical'ın bu yılın başlarında piyasaya sürülmüştü.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Patrick Schwarzenegger, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Sean Patrick Thomas ve Marco Pigossi yer alıyor. 

The Boys spin-off'u 'Gen V' 2023 yılında izleyicilerle buluşacak

Editör: Burak Karahan