Teletabiler bir dönemin en çok sevilen çocuk dizilerindendi. İlk kez 1997 yılında yayınlanmaya başlayan Teletabiler, birçok insanın çocukluğunda hatırladığı detaylardan olmuştur. Dizide dört farklı renkten oluşan, karınlarında televizyon bulunan ve her biri Teletabi olarak adlandırılan karakterlerin maceraları anlatılıyordu.

1997'den 2001'e kadar 365 bölüm yayınlanan Teletabiler, 2014 yılında ise yeniden çekilmeye başlandı ve 120'yi aşkın bölüm yayınlandı. Şimdi ise Teletabiler Netflix ile geri dönüyor.

İşte 14 Kasım'da çıkacak Teletabiler Netflix dizisinden ilk fragman:

Netflix'ten sonra şimdi de Disney! Hesap paylaşma dönemine son... Netflix'ten sonra şimdi de Disney! Hesap paylaşma dönemine son...

Netflix'in resmi hesaplarından yayınlanan yeni Teletabiler dizisi fragmanı ile dört kahramanımız Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po isimli Teletabilerin nasıl görüneceğini görmüş olduk. Teletabiler orijinal yapımdaki gibi Kırmızı, Sarı, Yeşil ve Mor renklerde. Ayrıca framganda güneş bebeği de görebiliyoruz. Yeni Teletabiler dizisinde dört karakteri Rachelle Beinart, Rebecca Hyland, Nick Chee Ping ve Jeremiah Krage canlandırıyor. Dizinin, Teletabilerin 21. yüzyılı öğrenirken büyümesini anlatacak.

Teletabiler dizisi 14 Kasım 2022 tarihinde Netflix'te yayınlanacak ve 12'şer dakikalık 26 bölümden oluşacak.

Editör: Burak Karahan