Hollywood efsanesi Sylvester Stallone'u bu kez bir film değil, bir dizide izleyeceğiz. Paramount+ adlı dizi ve film platformu Tulsa King isimli dikkat çeken yapımın yayınlanacağı adres olacak.

Ünlü aktör Sylvester Stallone'un başrolünde oynadığı suç dizisi Tulsa King'den yeni bir fragman paylaşıldı.

İşte Tulsa King'in fragmanı:

13 Kasım'da Paramount+ isimli platformda yayınlanacak olan Tulsa King, bir suç draması olarak tanımlanıyor. Sylvester Stallone'un bir mafya ailesine baş kaldırışını konu alan dizide Andrea Savage, Martin Starr, Jay Will, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, A.C. Peterson, Garrett Hedlund ve Dana Delany gibi oyuncular rol alacak.

Google'un yapay zekasıyla istediğiniz YouTube videosu hakkında tartışabileceksiniz! Google'un yapay zekasıyla istediğiniz YouTube videosu hakkında tartışabileceksiniz!

Tulsa King Türkiye'den izlenebilcek mi?

Sylvester Stallone'un başrolünde oynadığı dizi Tulsa King, Paramount+ platformunda yayınlanacağı ve bu platform Türkiye'de hizmet vermediği için diziyi doğrudan Türkiye'den izleme şansınız yok. Ancak bu dizinin hiçbir zaman Türkiye'ye gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Çünkü Netflix'in daha önce bu platformdaki bazı içeriklerin lisansını alarak yayınladığını biliyoruz. Eğer Netflix Tulsa King'in yayın haklarını alırsa Türkiye'den izlenebilir.

tulsa-king

Ayrıca Türkiye'de yayın yapan BluTV, Exxen ya da beINConnect gibi diğer platformlar da bu dizinin yayın haklarını alarak Tulsa King'i Türkiye'de yayınlamaya başlayabilir.

Şu an için sadece ihtimaller üzerinden konuşuyoruz çünkü resmi bir açıklama yok. Konuyla ilgili bir gelişme olduğunda sizlere aktaracağız.