Oyun dünyasının en bilinen markası olan Super Mario, yeni bir animasyon filmiyle geliyor. Super Mario Bros. Movie olarak adlandırılacak animasyon filmi oldukça iddialı bir şekilde beyaz perdeye dönüyor. Filmin seslendirme kadrosunda oldukça önemli isimler yeralıyor.

Super Mario Movie konusu ve vizyoan giriş tarihi

1993 yılında yayınlanan Super Mario Bros. isimli filmi, muhtemelen oyunlardan filmle uyarlanan filmler arasından en kötülerinden biri olmaya aday. Onun öncesinde ise 1986'da bir animasyon filmi ilk kez Mario'yu beyaz perdede gördüğümüz yapımdı. 

PSP oyunları iPhone'lara geliyor! PSP oyunları iPhone'lara geliyor!

Mario'nun düşmanı korkutucu Bowser ile maceralarını konu alacak film, Mantar Krallığı'nda bizi birçok karakterle tanıştıracak. Senaryo ile ilgili detaylı bir bilgi henüz yok.

Super Mario Bros. Movie fragman

Uzun yıllardır sinema dünyasında görmediğimiz Super Mario markasının yeni filmi için beklentiler bir hayli yüksek. Minions serisinden tanıdığımız Illumination tarafından hazırlanan Super Mario Bros. Movie, fragman da görebileceğiniz gibi kalite açısından olukça tatmin edici görünüyor.

Animasyonun seslendirme kadrosu ise adeta yıldızlar geçidi. Mario'yu seslendirecek Chris Pratt, Bowser'ı seslendirecek Jack Black gibi önemli isimler filmde görev alacak.

Super Mario Bros. Movie, 7 Nisan 2023 tarihinde vizyona girecek. 

Oyunlardan uyarlanmış en kötü filmler! Tam 41 filmlik dev liste Oyunlardan uyarlanmış en kötü filmler! Tam 41 filmlik dev liste

Editör: Burak Karahan