GTA 6'nın en net çıkış tarihi belli oldu! GTA 6'nın en net çıkış tarihi belli oldu!

PC oyunculuğunun vazgeçilmezi olan Valve’ın Steam platformu, yeni bir etkinlikle oyuncuların karşısına çıktı. Sık sık gerçekleştirilen ‘Next Fest’ etkinliği, bu ay da başladı. Oyuncular bu dönemde yüzlerce yeni oyunun demo (deneme) sürümlerini ücretsiz olarak deneyebilecek.

Steam Next Fest Ekim 2022 etkinliği 3-10 Ekim tarihleri arasında sürecek. Etkinlikte yakın zamanda çıkacak ya da ön siparişe açılmış yüzlerce oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabileceksiniz. 

Steam Next Fest 2022’de ne tür oyunlar var?

Next Fest Ekim 2022 başladı ve Steam’de özel bir etkinlik sayfası açıldı. Bu sayfanın içerisindeki oyun türleri kategorisinden istediğiniz türü seçip aradığınız oyunları rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca “En çok istenen henüz çıkmamış oyunlar” ve  “Günlük etkin demo oyuncusu” filtrelerini kullanarak da yeni keşifler yapabilirsiniz.

Eykinlik sayfasında oldukça detaylı arama seçenekleri mevcut. Sadece ana kategori türleri değil, Rogue-lite, Hack and Slash, Souls-like gibi alt türler de seçilebiliyor. Bu sayede aradığınız tarzdaki oyunları daha çabuk bulabiliyorsunuz.

nextfest

Steam Next Fest kapsamında en popüler oyun demoları:

1- Manor Lords

2- Undecember

3- Asterigos: Curse of the Stars

5- Aquatico

6- Dredge

7- Soulstone Survivors

8- Cosmoteer: Starship Architect & Comander

9- Forever Skies

10- Capital Comando 

Ve dahası…

Valve’ın yeni etkinliği Steam Next Fest sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sizin beklediğiniz ve demosunu deneyeceğiniz oyunlar var mı? Steam'in Next Fest etkinliğini nasıl buldunuz?

Editör: Burak Karahan