Valve'ın dijital oyun platformu Steam, her yıl Cadılar Bayramına özel yaptığı indirimlerle oyuncuları memnun etmeye çalışıyor. İndirimli oyun almak isteyen oyuncuların her yıl beklediği Steam Cadılar Bayramı indirimlerinin 2022 yılı tarihi de belli oldu.

Steam Cadılar Bayramı indirimi 2022 ne zaman?

Steam'in merakla beklenen Cadılar Bayramı indirimlerinin tarihi belli oldu. Yakın zamanda oyun almayı planlıyorsanız indirimleri beklemenizde fayda var. 

Steam cadılar bayramı indirimi 25 Ekim Salı günü Türkiye saati ile 20.00'de başlayacak. Cadılar Bayramı indirimleri 1 Kasım Salı günü yine 20.00'de sona erecek. 

2022-10-20 12_23_59-Window

Cadılar bayramı döneminde çoğunlukla korku ve gerilim türünde oyunlar indirime giriyor. Ancak birçok büyük yapımın da indirim aldığı dönemler oldu. Bu yüzden oyun alacakların beklemesinde fayda var diyebiliriz.

Steam Scream Fest (Çığlık Festivali)

Kostümlerimizi giyerken bize katılın ve Steam Scream Fest sırasında gecenin ortasında olan şeyleri kutlayın! Mevcut ve gelecek oyunlarda indirimler ve demoların yanı sıra özel Cadılar Bayramı temalı oynanış sunan bu Fest, Cadılar Bayramı ruhuna odaklanan oyunlar ve oyun içi etkinlikler içindir.

faaf88fa7ab3212e3d60adcadc434c7985ec81e0

Microsoft, PC ve konsollardan sonra mobile el atıyor Microsoft, PC ve konsollardan sonra mobile el atıyor

Steam'in tarihi eser mobil uygulaması sonunda yenilendi! Steam'in tarihi eser mobil uygulaması sonunda yenilendi!

Editör: Burak Karahan