Spotify, ana içerik alanı, şarkılara ve podcast göz atmaya yarayan kısmı sabit tuttu. Ancak uygulama penceresinin sol tarafında artık şirketin birkaç ay önce test etmeye başladığı, yakın zamanda kullanıma sunulan "Kitaplığınız" özelliği bulunuyor. Bu, kaydedilmiş müzik ve podcast koleksiyonlarına anında erişmenizi sağlayarak çalma listeleri arasında geçiş yaparken zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak. Ayrıca kitaplığı, her zaman güzel olan kompakt bir görünüm için boyutu ayarlayabilirsiniz.

Spotify daha çok kişiselleştiriliyor! Dinlediğiniz müziklere göre... Spotify daha çok kişiselleştiriliyor! Dinlediğiniz müziklere göre...

spotify-1

Bunun yanı sıra, ekranın sağ tarafında dinlediğiniz mevcut içeriği, sanatçı hakkında biyografik bilgilerle birlikte gösteren yeni bir "Şu Anda Yürütülüyor" görünümü var. Ek olarak, bu alan, doğrudan sanatçının yaklaşan konser tarihlerine göz atmayı olanak tanır. 

"Arkadaş Etkinliği" akışı taşındı, ancak yeniden eski yerine taşıyabilirsiniz. Ana içerik alanının sağ üst köşesindeki profil resminizin yanındaki "arkadaşlar" simgesini bulmanız ve akışı eski ihtişamına geri döndürmek için sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Modern bir görünüm için hem "Arkadaşlar Etkinliği" hem de "Şu Anda Yürütülüyor" pencerelerini ana sayfadan tamamen kaldırabilirsiniz.

Editör: Enes Sapmaz