Yerli otomobil projesi Togg için son adımlar atılıyor. Geri sayımın başladığı yerli otomobil projesi için 29 Ekim'de Bursa'nın Gölcük ilçesindeki fabrika açılışı önemli detayları da kamuoyuna sunacak. Türkiye'nin Otomobili Girişimi Grubu (Togg), fabrika açılışı ardından da elektrikli C-SUV modelinin üretim sürecini resmen başlatacak.

Toggg'dan açılış öncesinde oldukça ilginç bir etkinlik duyurusu geldi. Buna göre, dileyen vatandaşlar bir imza kampanyasına katılarak yerli otomobilin üzerine imza atıp, özel bir karta sahip olabilecekler.

Togg'dan yapılan açıklamada "#Togg Akıllı Cihazımızın üstüne siz de imzanızı atın, bu gurura ortak olun. #YeniLigdeBenDeVarım demek için: yeniligdebendevarim.com #YeniLigGemlik" sözlerine yer verildi.

Togg'un başlattığı imza etkinliği için özel bir web sitesi açıldı. Bu siteye giriş yapan kullanıcılar, yerli otomobilin diledikleri bir yerine kendi imzasını ekleyebilecek. Böylelikle yerli otomobile imzasını bırakmış olacak. Şu sıralar yoğunluktan dolayı sitede yavaşlama ve erişim problemleri yaşanmakta. 

Togg'a imza nasıl atılır?

Togg'un imza etkinliğine katılarak imza kartınızı oluşturmanız için yapmanız gerekenler şöyle:

1- İlk önce buraya tıklayarak imza için açılan siteye giriyoruz.

2- Daha sonra aşağıda görsterilen "Siz de imzanızı atın" butonuna tıklıyoruz.

Android araçlar içinde toplantı yapabileceksiniz! Microsoft Teams otomobillere geliyor... Android araçlar içinde toplantı yapabileceksiniz! Microsoft Teams otomobillere geliyor...

togg-imza1

3- Ardından sağ tarafta açılan kısıma bilgilerinizi yazın ve yasal metinleri onaylayıp "Kayıt Ol" butonuna basın

togg-imza-2

4- Hesabınızı açtıktan sonra isminizin ve soy isiminizin imzanızda nasıl gözükeceğine yönelik bir font seçimi yapıyoruz. Buradan dilediğiniz fontu seçin. 

2022-10-27 16_32_08-Window

5- Daha sonra arka plan renginizi seçin.

2022-10-27 16_32_16-Window

6- Togg imza kartınız hazır

megabayt-haber-PVCZ0IPGP6E9HO0

Editör: Burak Karahan