Henüz geliştirme aşamasında olan korku oyunu Paranormal Tales, bodycam tarzı kamera açısı ve gerçekçi oynanışıyla henüz çıkmadan fragmanıyla insanları etkilemeye başladı. Son dönemde birkaç projede daha gördüğümüz bodycam tarzı kamera, oldukça gerçekçi bir görünüm sağlıyor ve korkutuculuğu artırıyor.

ss_2740e7939b2e213039bd7ef615608142e8b20f2d.1920x1080

Paranormal Tales'in geliştiricisi Patreon sayfasında Paranormal Tales yani PT isimli oyunu yaparken Alien Isolation, Resident Evil, Silent Hill P.T gibi oyunlardan ilham aldığını belirtti. Sadece iki kişilik bir ekip tarafından geliştirilen oyun Unreal Engine 5 kullanıyor ve her biri farklı bölümlerden oluşan sekanslardan ve hikayelerden oluşacak. Oyuncular bu kısa bölümler boyunca hayatta kalmaya çalışacak.

İşte Paranormal Tales için yayınlanan korkutucu fragman:

Oyunun kaç bölümden oluşacağı veya ne kadar uzun olacağını henüz bilmiyoruz. Fragmandan da gördüğümüz gibi bodycam (vücut kamerası) tarzı oynanış tarzı gerçekten de korkutucu bir oynanış tarzı sunuyor.

paranormal-tales

Helldivers 2 oyuncuları çileden çıktı! Sony'nin hatası pahalıya patladı Helldivers 2 oyuncuları çileden çıktı! Sony'nin hatası pahalıya patladı

Paranormal Tales çıkış tarihi

Paranormal Tales'in çıkış tarihi henüz belli değil ancak oyunun Steam sayfası açıldı ve siz de istek listenize ekleyebilirsiniz. Geliştirici bu oyunun uzun süreli bir proje olduğunu belirtiyor. Yani oyunu oynayabilmek için uzun süre beklememiz gerekebilir.

Oyunun Steam sayfasına gitmek için buraya tıklayın.

Editör: Burak Karahan