Dead by Daylight Mobile, hem Android hem de iOS platformlarına gelecek ve oyuncuların eğlenceyi mobil platformlarda yaşamasını sağlayacak.

The Division'ın yeni oyunu askıya alındı! The Division'ın yeni oyunu askıya alındı!

Ön kayıt için açılan oyuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyun çıkışını 15 mart tarihinde yapacak.

dead-by-daylight-mobile-ios-ve-android-e-geliyor

Dead by Daylight Mobile oyun açıklaması:

“Dead by Daylight Mobile’da dört oyuncu, Katil olan beşinci oyuncudan kaçarken Hayatta Kalanlar rolünü üstlenir. Hayatta Kalanlar, Katil’den saklanırken ve tüyler ürpertici bir kaderden kaçmak için benzersiz yeteneklerini kullanırken başarılı olmak için bir ekip olarak çalışmalıdır. Katil, Hayatta Kalanların izini sürmek ve onları teker teker ortadan kaldırmak için doğaüstü yeteneklerini kullanmalıdır.”

Mobil oyun, orijinal oyunun başka bir yeniden canlandırması olmayacak. Giyim ve saç fiziği, daha iyi aydınlatma ve dinamik gölgeleme gibi grafik iyileştirmeler ve mobil ekranlara daha iyi uyum sağlamak için eksiksiz bir revizyon sözü verildi. Oyunun mümkün olan en iyi şekilde oynanmasını sağlamak için kontroller de güncellenecek.

part3-3-2_bb2670d

Yeni sürümle birlikte oyuncular, Katiller için bazı özel Memento Mori animasyonlarına erişim elde edeceğiniz Platin Katman da dahil olmak üzere pek çok kozmetik ürüne sahip olacak.

Oyuna Google Play Store veya App Store‘a giderek ön kayıt yapabilir ve 15 Mart’taki son sürümü bekleyebilirsiniz.

Editör: Burak Karahan