Birçok insana Exxen aboneliği aldırmayı başaran ve adeta bir anda fenomen haline gelen Gibi dizisinin replikleri herkesin dilinde dolaşıyor. İlk iki sezonuyla böyle önemli bir başarı elde eden dizinin üçüncü sezonu da merakla bekleniyordu.

Sonunda başarılı dizi Gibi'nin üçüncü sezonundan ilk fragman yayınlandı ve aynı zamanda dizinin çıkış tarihi de belli oldu. 

İşte Gibi 3. sezon fragmanı: 

Gibi dizisinin 3. sezon çıkış tarihi ise 21 Ekim. Yani çok fazla beklemeniz gerekmeyecek. Aslında dizinin daha önce 7 Ekim'de yayınlanacağı açıklanmıştı fakat bu tarih 2 hafta ertelenmiş oldu. 

Spotify, çalma listesi oluşturabilen yeni yapay zeka özelliğini duyurdu! Spotify, çalma listesi oluşturabilen yeni yapay zeka özelliğini duyurdu!

Gibi dizisinin konusu 

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle didişmekte olan iki arkadaş. En büyük özellikleri ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermek. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Bu iki arkadaşa katılan Ersoy da onlara ayak uydurur ve günlük hayatta yaşadığımız olayların ne denli komik hale gelebileceğini görmüş oluruz. Esprileri ve kesitleriyle sosyal medyada fenomen haline gelen dizi kısa sürede büyük bir hayran kitlesine kavuştu.

Editör: Burak Karahan