Geçtiğimiz günlerde kullanıcı dostu F/P bir akıllı telefon ile söylentileri çıkan Samsung'un bahsi geçen cihazı hakkında ilk görüntüler sızdırıldı. 91 mobiles tarafından internette paylaşılan görüntülerde, keskin hatlar yerine el içi uyumlu yuvarlatılmış köşeleri ve iki kamerasıyla görücüye çıktı. Samsung'un yeni Galaxy M14 modeline benzeyen F14'te 3 yerine 2 arka kamera tercih edilmiş. 

App Store müjdeyi verdi: Retro oyun konsolları iPhone'lara geliyor... App Store müjdeyi verdi: Retro oyun konsolları iPhone'lara geliyor...

samsung f14

Sadece telefonun arka yüzü açığa çıksa da, uygun fiyatlı olması nedeniyle çentik yer verilen ekran kullanılacağı gelen söylentiler arasında. Daha önce paylaşılan bilgilerde cihazın 90 Hz ekran yenileme hızlarına sahip 6.6 inç büyüklüğündeki LCD ekran ve Exynos 1330 işlemciden güç alması bekleniyor. Ayrıca boyutuna oranla 6.000 mAh kapasiteli gayet makul bir batarya ile geleceği söylenmişti.

Yakında piyasa sürülecek olan telefonun diğer teknik detaylarını ve fiyatını ne yazık ki tanıtım sırasında öğrenmemiz mümkün olacak.

Editör: Enes Sapmaz