200 megapiksel kamerasıyla yakında tanıtılacak olan Samsung Galaxy S23 Ultra için ön siparişler açıldı. Fakat elefon henüz tanıtılmadan Nikaragua'da bir şehir olan Matagalpa’da KM CELL STORE adında bir mağazada satışa çıktı.

Facebook'tan paylaşılan görselde dört farklı renkte Galaxy S23 Ultra kutusu görülebiliyor.  12GB RAM 512GB depolama alanlı modelinin satışa hazır kutularının paylaşılması oldukça şaşırtıcı. Henüz tanıtımı bile yapılmamış olan telefonun fiyat bilgisi paylaşılmadı.

s23-sızıntı

Tabii ki görsellerin gerçek olmama ihtimalinin çok yüksek olduğunu da belirtmekte fayda var. 

Samsung telefonlarda yeni dönem! Çağrı sırasında eş zamanlı olarak çeviri yapacak... Samsung telefonlarda yeni dönem! Çağrı sırasında eş zamanlı olarak çeviri yapacak...

S23 Ultra, tasarım yönünden selefine (S22 Ultra) oldukça benzeyecek. Gorilla Glass Victus 2 ile korunan 6.8 inç 2x Dinamik AMOLED ekran, 1440p çözünürlük, 500 ppi piksel yoğunluğuna sahip olacak. Telefonun 5000 mAh bataryası 45W şarjı destekleyecek. Bluetooth 5.3, WiFi 6E, NFC, UWB bağlantılarına sahip olacak telefon, One UI 5.1 ile özelleştirilen Android 13 işletim sistemiyle gelecek.

Editör: Burak Karahan