Yayınlandığı dönem itibariyle Türkiye’de ve hatta tüm dünya çapında ses getirmeyi başaran polisiye dizisi Şahsiyet, 12 bölümden oluşan ilk sezonunun ardından ekranlara veda etmişti. Türkiye'nin ünlü dijital platformu Puhu tv üzerinde yayınlanan dizi, ikinci sezonuyla severleriyle tekrar buluşacağı kesinleşti.

haluk bilginer şahsiyet (2)

Dizi, ikinci sezonu hakkında henüz pek fazla detaya yer vermese de, bazı önemli bilgiler paylaşıldı. elde. Şahsiyet’in ikinci sezonun kadrosu hakkında paylaşılan bilgilere göre, ikinci sezonunda  Haluk Bilginer’e başrol koltuğu verilmeye devam edilecek. Bunun yanı sıra ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu da Zuhal Beyoğlu karakteriyle dizide yerini alacak.

İlk sezonda Cansu Dere’nin canlandırdığı Nevra Elmas karakterinin dizide devam edeceği öğrenilse de, Dere’nin dizideki rolüne devam edip etmeyeceği konusu hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.

haluk bilginer şahsiyet (1)

Ayrıca, Şahsiyet'in yeni sezonda rol alacağı öğrenilen diğer isimler arasındaysa İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta gibi sevilen isimler olacağı belirtiliyor. Bunun yanı sıra ünlü dizinin yeni sezonu, Agah Beyoğlu ve Avustralya’dan dönen kızı Zuhal Beyoğlu’nun hikayesini ele alacak. Dizi, ilk sezonun aksine bu sezonda çok fazla polis hikayesine ve kurgusuna yer vermeyecek. 

haluk bilginer şahsiyet (2)-1

Şahsiyet'in 2. sezonu için paylaşılan henüz belirli bir tarih yok. Ancak, dizinin ikinci sezon hazırlıkları geçtiğimiz haftalarda başladığını belirtelim.

Dizinin yeni sezonu sadece Disney Plus'ta olacak

Kısa süre önce paylaşılan ilk bilgilere göre Disney Plus, Şahsiyet dizisinin tüm haklarını Puhu TV'den satın almış durumda. Bundan dolayı Şahsiyet'in 1. ve 2. sezonu Disney Plus'ta yayınlanacak. 

YouTube'dan yapay zeka içerikleri için yeni karar! YouTube'dan yapay zeka içerikleri için yeni karar!

Editör: Enes Sapmaz