Resident Evil serisinden ilham alan ve ilk başta Resident Evil 2 Reborn olarak geliştirilen oyun Daymare 1998, GOG platformunda ücretsiz oldu. Popüler bağımsız aksiyon gerilim oyunu Daymare 1998, kısa süreliğine ücretsiz oldu bu nedenle oyunu hemen almayı unutmayın.

Daymare 1998 ücretsiz oldu

İlk başta Resident Evil hayranları tarafından resmi olmayan bir Resident Evil uyarlaması olarak geliştirilen fakat Capcom'un araya girmesiyle Daymare 1998 adını alan oyun, GOG platformunda ücretsiz oldu. Resident Evil 2 Reborn olarak çıkacak oyun resmi Resident Evil 2 Remake'in çıkışıyla birlikte isim değiştirerek çıkış yapmıştı.

Daymare-1998-Review-03

Invader Studios tarafından 2019 yılında sunulan oyun, bağımsız yapımın ötesine geçmeyi başardı. Resident Evil serisinin bilindik isimlerinden olan Satoshi Nakai ve Kazuhiro Aoyama bile Daymare 1998’in geliştirilmesine yardım etti.Sınırlı cephane, zombi düşmanlar ve zorlu bulmacalar gibi Resident Evil’dan bildiğimiz birçok unsur Daymare 1998’de yer alıyor. 

Daymare 1998 GOG platformundan nasıl ücretsiz olarak alınır?

Buraya tıklayarak GOG platformuna gidin ve hesabınıza giriş yapın. Bir hesabınız yoksa üye olmanız gerekiyor.

Daha sonra ana sayfayı aşağıda doğru kaydırdığınızda karşınızda aşağıdaki gibi oyunun bi görseli çıkacak. Sağ kısımdaki “Add to Library” yazan yeşil kutucuğa bastığınızda oyun kütüphanenize ücretsiz olarak eklenecek.

2023-01-01 10_14_38-Window

GOG Galaxy 2.0 uygulaması üzerinden oyunu indirip bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Daymare 1998, GOG’da 2 Ocak’a kadar ücretsiz olarak sunulacak.

Daymare 1998 hakkında

DAYMARE: 1998, içerisinde öldürmesi zor düşmanlar barındıran, zorlu hayatta kalma mekaniklerine sahip bir korku oyunudur. Çatışma ve bulmacalar için oldukça stratejik bir yaklaşım gerekirken, aynı hikayeyi üç farklı karakterin gözünden tecrübe edebilme fırsatı sunar ve sizi hikayenin derinlerine çeker.
Hikayen gizli bir araştırma merkezi, ölümcül bir kimyasal silah ve yalnızca bir güvenlik aksamasından ibaret olmayan bu olayı araştırmak için oraya gönderilmiş olan bir özel güvenlik ekibinin etrafında dönüyor. Usta bir askeri, bir helikopter pilotunu ve bir korucuyu kontrol ederek, gayet sıradan bu kenti ölümcül bir tuzağa dönüştüren kana susamış canavarlara yem olmadan hikayeyi ilerletmeye çalış. Herhangi bir ipucu yahut bu olaya dair bir detay aramadan önce canavarları öldürmeye bak. Gideceğin yolu önceden belirle ki bazı durumlarda elindeki materyaller yetersiz kalmasın! Unutma, yakaza sendromundayken her an her şey olabilir...

DayMare-1998-​​​​​​​

90'ların ikonik gerilim filmlerini ve o kasvetli korku oyunlarını oynamış olan hayranlar, DAYMARE: 1998'in de aynı çerçevede geliştirildiğini, bununla da kalmayıp tüm bunların üzerine bir de modern bir hikaye yerleştirildiğini gördüklerinde eskileri bir kez daha yad edecekler. Mevcut duruma karşı her birinin farklı şüpheleri ve görüşleri olan üç farklı karakter, bu şüphe ve fikirlere basarak yükselip her bir gizemin perde arkasını görecek. Gelinen yolu geri izlemek, mermi miktarını kontrol ederken bir yandan da hikaye eşyalarını toplamak, etraftaki bulmacaları çözmek ve ortam zorluğuna göğüs germek, oyuncuları on yıl geriye götürecek ve yaşadıkları ilk kabusu onlara yeniden tattıracak.

PlayStation 5 satışları tavan yaptı! Spider-Man 2 satışları hızlandırdı... PlayStation 5 satışları tavan yaptı! Spider-Man 2 satışları hızlandırdı...

Daymare 1998 sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required)
 • İşlemci: Intel®Core i5-4460, 2.70GHz or AMD FX-6300 or better
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 260x with 2 GB Video RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 23 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required)
 • İşlemci: Intel®Core i7-3770 or AMD FX-9590 or better
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 480 with 3GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 23 GB kullanılabilir alan