Bir oyuncu Reddit'te yazdığı gönderide, "PS5'te 120 Hz monitörde ve o çıkış için ayarlarla oynuyorum, ancak rastgele olarak savaşlarda veya üsden geri dönerken, hatta menülerde, tek haneli veya düşük çift haneli kare hızlara düşüyorum." dedi. Diğer kullanıcılar ise, Overwatch 2'nin şu anda PS5'te "oynanamaz" olduğunu iddia ediyor, hatta bazıları kare hızlarının 20 fps'nin altına düştüğünü belirtiyor. Sorun, diğer platformlarda bu kadar yaygın görünmüyor.

Capcom'un yeni rol yapma oyunu Kunitsu-Gami: Path of the Goddess için tarih verildi Capcom'un yeni rol yapma oyunu Kunitsu-Gami: Path of the Goddess için tarih verildi

overwatch 2 hata (2)-1

Salı günü güncellenen bilinen sorunlar listesinde Blizzard, "Bazı platformlarda performans sorunlarına dair raporları inceliyoruz" notunu düştü. 

Performans sorunları genel olarak talihsiz bir durum, ancak özellikle yeni tank karakteri Mauga'nın oynanışının keyifli olduğu düşünüldüğünde daha da üzücü. Bu nedenle, PS5 oyuncularının, eğer renkli bir slayt gösterisi gibi bir deneyimle yetinmek istemiyorlarsa, en yeni kahramanın tadını çıkarmadan önce bir düzeltme beklemeleri gerekiyor.
 

Editör: Enes Sapmaz