Ağustos 2022'de verilecek kullanıcılara ücretsiz olarak verilecek PlayStation Plus oyunları belli oldu. İşte PlayStation Plus abonelerine önümüzdeki ay içerisinde ücretsiz olarak verilecek yapımlar... 

Sony, PlayStation Plus kullanıcılarına her ay ücretsiz olarak oyun vermeye devam ediyor. Ancak bu oyunları ücretsiz olarak almanız için Playstation'ın Plus hizmetini aylık olarak belirli miktarda ücret vermeniz gerekiyor.

playstation plus ağustos ayı oyunları (4)

Sony, önümüzdeki Ağustos ayı içerisinde PS Plus abonelerine ücretsiz olarak dağıtacağı video oyunlarının listesini paylaştı. Şirket tarafından paylaşılan bu listede birbirinden güzel 3 adet oyun yer alıyor.

Paylaşılan listedekiki oyunlar, 2 Ağustos itibarıyla PS Plus abonelerinin erişimine sunulacak. Ayrıca bu oyunları Playstation kütüphanenize eklemek için 6 Eylül'e kadar vaktiniz var. İşte 2022 Ağustos ayı Playstation Plus oyunları...

playstation plus ağustos ayı oyunları (3)

Ağustos 2022 Playstation Plus aboneliği oyunları;

playstation plus ağustos ayı oyunları (1)

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 (PS4 ve PS5)

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2, Vicarious Visions tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan bir kaykay simülasyon video oyunudur. 4 Eylül 2020'de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One, 26 Mart 2021'de PlayStation 5 ve Xbox Series X / S ve 25 Haziran 2021'de Nintendo Switch için piyasaya sürüldü. Tony Hawk'ın serisindeki ilk iki oyunun yeniden yapımıdır. 

Fallout x Fortnite evrenleri birleşiyor! Fallout x Fortnite evrenleri birleşiyor!

Yakuza: Like A Dragon (PS4 ve PS5)

Yakuza: Like A Dragon, Sega tarafından geliştirilen bir rol yapma video oyunudur. Yakuza serisinin ana oyunu, sıra tabanlı bir RPG olarak, 16 Ocak 2020'de PlayStation 4 için ve daha ileri tarihlerde Xbox One için geldi.


Little Nightmares (PS4)

Little Nightmares, Tarsier Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve Stadia için yayınlanan bir bulmaca- korku macera oyunudur.

Little Nightmares, gizemli bir dünyada geçen oyun, canavarca, sapkın varlıkların yaşadığı demir bir gemi olan Maw'dan kaçması gereken küçük bir kız olan Six'in yolculuğunu ele alıyor. 

Editör: Enes Sapmaz