Instagram'ın bir kulak arkası kaldı! İnatla istenmeyen özelliğini test edecek Instagram'ın bir kulak arkası kaldı! İnatla istenmeyen özelliğini test edecek

Bugün itibariyle kullanıma açılan Shuffles'ı davet yoluyla erişebileceksiniz, eğer isterseniz uygulamanın bekleme listesinde olmayı da talep edebilirsiniz.

Image_from_iOS__3_

Yeni Shuffles uygulaması ile görüntülerinizin üstünde çeşitli değişiklikler yapabileceksiniz

Standart bir Pinterest platformu deneyimiyle, kullanıcılar içeriklerini kaydetme, pinlerinden fotoğraf kitaplıkları oluşturma ve ayrıca göz atma seçeneğine sahip olacaklar.

Image_from_iOS__5_

Bunun yanı sıra uygulamada, belirli bir fotoğraftaki nesneleri izole etmek için 'Kes', fotoğrafları üst üste bindirmek ve fikirlerinizi birbirine bağlamak için 'Kolaj' ve nesnelere görsel efektler oluşturmak için 'Animasyon' gibi bir dizi yerleşik fotoğraf düzenleme özelliğine sahip.

Image_from_iOS__4_

Pinterest'in yeni rakibi Adobe

TechCrunch'ın bildirdiğine göre, uygulama geçen yılın sonbaharında Pinterest TV canlı alışveriş çabasının da arkasında olan şirketin bir diğer kolu olan TwoTwenty'den geliyor. Shuffles uygulaması, kullanıcıların yalnızca "Fikir Pinleri" oluşturmanın yanı sıra,  fikirleri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarına yardımcı olmak için doğal bir yan ürün fikir paylaşım platformu gibi görünüyor. Son zamanlarda bu tür konseptler üzerinde çalışan tek şirket Pinterest değil. Ekim 2021'de Adobe, insanların Creative Cloud bazında bir ruh hali panosunda paylaşımda bulunmaları ve ortak çalışma yapmaları için Canvas platformunu duyurmuştu. Canvas, kullanıcılarının çalışmalarında çeşitli değişiklik yapmalarını sağlayan fikir alışverişinde bulunmalarını sağladı.