Elon Musk'ın Twitter'ı satın almak istemesi, daha sonra vazgeçmesi ve şirket ile mahkemelik olmaları ve daha sonra tekrar satın almak istemesi... Twitter uzun süredir platformun sağladığı özelliklerden çok şirketin başından geçen süreç ve Elon Musk ile ilgili haberlerle karşımıza çıkıyordu. 

Bugünkü haberimiz ise Twitter'ın çok istenen özelliklerinden biri olan tweet'lere aynı anda video, fotoğraf ve GIF eklemenizi sağlayacak yenilikle ilgili. Gözünüz aydın çünkü artık tweet'lere anda hem video, hem fotoğraf ve hem de GIF ekleyebileceksiniz.

Snapchat'ten durumu kurtaracak yeni özellik! Snapchat'ten durumu kurtaracak yeni özellik!

twittermix

Yeni yayınlanan özellik Tweet paylaşırken aynı anda fotoğraf, video ve GIF'ler bir tweet'te gönderilebilecekler. Tweet'inize ekleyebileceğiniz medya sayısı hala 4 ile sınıorlı ancak yeni özellik sayesinde daha zengin içerikler oluşturulup paylaşılabilecek.

Twitter'ın yeni özelliği bugünden itibaren tüm Android ve iOS kullanıcılarına açıldı. Eğer bu özellik hala gelmediyse biraz beklemenizi öneriyoruz. 

Twitter tüm Elon Musk tartışmalarının gölgesinde geçtiğimiz günlerde  tam ekran ve sonsuz kayma özelliklerine sahip bir video oynatıcı özelliğini duyurmuştu. Bu özelliğin duyurulmasının ardından kullanıcılar, Twitter'ın da Instagram ve TikTok'a dönüşmesinden endişe duyduklarını dile getirmişti.

Alacaksan al artık: Elon Musk'tan Twitter'ı satın almak için yeni teklif Alacaksan al artık: Elon Musk'tan Twitter'ı satın almak için yeni teklif

Editör: Burak Karahan