28 yaşındaki Sophia, Kyle Sandilands ve Jackie 'O' Henderson'a potansiyel yeni üvey babasının OnlyFans içeriklerini takip eden bir abonesi olduğunu söyledi. Bunu yanı sıra Sophia, radyo sunucularına yalnızca birkaç yüz abonesi olduğunu ve profilini "gizli" tutmayı sevdiğini söyledi.Ayrıca Sophia yayınladığı içeriklerin sadece 'üstsüz çekimler olduğunu' sözlerine ekledi.

Abonelik tabanlı web sitesi aracılığıyla her ay yaklaşık 4000 dolar kazandığını belirten Sophia, annesinin yeni tanıştığı sevgilisinin onun abonesi olduğundan haberi olmadığını söyledi.

Meta, yapay zeka etiketini değiştiriyor! Meta, yapay zeka etiketini değiştiriyor!

onlyfans (1)

Sophia'nın potansiyel üvey babası aylık abonelik ücretini ödemenin yanı sıra, daha müstehcen içerikler için ona ek olarak platform aracılığıyla 340 dolar gönderdiğini söyledi. Ancak annesi onu yeni bir erkek arkadaşıyla tanıştırdıktan sonra Sophia korkmaya başladı.

 "[Tanıştığımızda] mahçup görünüyordu ve beni en çok korkutan da buydu."

Kyle ve Jackie O'ya "hayranın" onu internette takip etmiş olabileceğini dile getiren OnlyFans fenomeni, ona yaklaşmak için bir araç olarak annesinin kim olduğunu öğrenmiş olabileceğini söyledi.

onlyfans (2)

Sophia annesine söylemek için can atarken, her iki radyo sunucusu da işler kötüye gitmeden bunu yapması gerektiği konusunda hemfikir olduğunu belirtti.

Editör: Enes Sapmaz