Apple'ın iPhone 14 serisini tanıtmasının ardından, şirketin kurucu ortağı Steve Jobs'ın 24 yaşındaki kızı Eve Jobs, yeni iPhone serisiyle dalga geçen bir paylaşım yaptı.

Steve Jobs'ın kızı Eve Jobs, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda iPhone 14'ün bir önceki modelin aynısı olmasıyla ilgili komik bir görsel paylaşarak tiye aldı.

Eve, Instagram hesabından hikayesinde "Apple'ın bugünkü duyurusundan sonra iPhone 13'ü iPhone 14 ile değiştiriyorum" yazan ve ekose gömlek giyen bir adamın aynı ekose gömleklerden bir tane daha aldığı için sevindiği fotoğrafı gösteren bir meme paylaştı.

İşte Eve Jobs'ın iPhone 14 ile dalga geçtiği paylaşım:

iphone14_eve_jobs

Samsung da boş durmadı

Yeni iPhone ile dalga geçen sadece Steve Jobs'ın kızı değildi. Apple'ın en büyük rakibi Samsung, şirketin iPhone 14 tanıtımı sonrasında tıpkı Steve Jobs'ın kızı gibi telefonun eski modeline benzediğini ima eden bir paylaşım yaptı.

Samsung resmi Twitter üzerinden "Katlanabildiğinde bize haber verin." tweeti atarak, iPhone 14 ile dalga geçti.

iPhone 14 Türkiye tamir ücretleri belli oldu! Ekran değişimi geçen yılki iPhone fiyatına... iPhone 14 Türkiye tamir ücretleri belli oldu! Ekran değişimi geçen yılki iPhone fiyatına...

Apple'ın henüz katlanabilir bir iPhone modelini piyasaya sürmemiş olması Samsung'un elindeki önemli bir koz olarak görülüyor.

Yeni iPhone 14 serisinin Türkiye fiyatlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max'in detaylarını görmek için bu haberimizi okuyabilirsiniz.