Yeni duyuru, Invincible çizgi romanından alınmış olan Omni-Man için bir oyun içi görüntü fragmanıyla birlikte geldi ve bu karakteri Amazon Prime dizisinde canlandıran J. K. Simmons'ın seslendirmesiyle sunulacak.

omniman

Oyunda Omni-Man'in güçlü bir süper kötü adam için beklendiği gibi sert vuruşlarla dolu birçok hamlesini gösteren bir oyun içi görüntü yer alıyor. Fragmanda dikkat çekenlerden biri Omni-Man'in saldırılarından kaçınmak için kullandığı esneme yeteneği.

Fragmanda Omni-Man'e, Kombat Pack'in bir parçası olarak veya 20 Kasım'da bağımsız bir satın alma seçeneği olarak sunulan yeni DLC karakteri Tremor eşlik ediyor.

Lovecraft balıkçılık oyunu film oluyor! Lovecraft balıkçılık oyunu film oluyor!

Omni-Man, Mortal Kombat 1 Kombat Pack 1'in ilk oynanabilir karakteridir ve Mortal Kombat 1 Premium Sürümü'nün bir parçası olarak veya bağımsız bir dövüşçü olarak kullanılabilir. Kombat 1'in bir parçası olarak çıkacak diğer DLC karakterleri Quan Chi, Peacemaker, Ermac, Homelander ve Takeda olarak belirtiliyor.

Ayrıca, Mortal Kombat geliştirme şefi Ed Boon, Ağustos ayında yaptığı açıklamada, Omni-Man ve The Boys'dan Homelander'ın güç ve yeteneklerinde benzerlikler olmasına rağmen birbirinin klonları olmayacaklarını belirtti.

Editör: Enes Sapmaz