Adblocker dönemi sona erdi! YouTube tamamen engelledi... Adblocker dönemi sona erdi! YouTube tamamen engelledi...

Netflix, Nike Training Club antrenman videolarının dijital yayın hizmetine taşınacağını duyurdu. İlk antrenman video grubu, 30 Aralık'tan itibaren tüm Netflix abonelerinin kullanımına sunulacak.

Nike Training Club videoları daha önce, kullanıcılara antrenman programları ve sağlıklı yaşam stratejileri konusunda rehberlik eden iOS ve Android uygulamasına özel olarak erişilebiliyordu. Ancak Nike, bugün itibariyle Netflix'e iki bölüm halinde yayınlanan ve 10 dilde sunulan 30 saatin üzerinde video yükleyeceğini söyledi. Training Club videolarını Netflix'e gelmeden önce, onları büyük ekranda izlemenin tek yolu, telefonunuzu bir HDMI kablosuyla, AirPlay veya Chromecast ile kablosuz olarak bir TV'ye bağlamaktan geçiyordu. Bir telefon ekranına bakarken egzersiz yapmanın sınırlamaları göz önüne alındığında, Netflix'ten ücretsiz olarak sunulan bu videolardan birini takip etmek egzersiz yapmaktan kaçınmamaktan için bir bahane daha olacaktır. 

nike training

İlk koleksiyon, 46 videoya yayılmış beş ayrı programdan oluşuyor;

  •  "Kickstart Fitness with the Basics" (13 bölüm)
  • "Two Weeks to a Stronger Core" (7 bölüm)
  • "Fall in Love with Vinyasa Yoga" (6 bölüm)
  • "HIT & Strength with Tara" (14 bölüm)
  • "Feel-Good Fitness" (6 bölüm) Aralık 

nike training-1

Nike Training videolarının ikinci partisi 2023'te geleceği belirtildi. Videolar platformda yayınlandığında, Netflix'teki bir Nike koleksiyonu üzerinden veya "Nike" araması yaparak ücretsiz olarak antrenman yapabilirsiniz.

Nike Training Club, 2009'da piyasaya sürüldüğünde ilk yüksek profilli mobil uygulamalar arasında yer alıyordu. Uygulama ilk kez kullandığınız zaman bir fiitness hedefi  doldurmanızı ister ve ardından, doğru yolda kalmanıza yardımcı olmak için egzersiz videoları, özelleştirilmiş ısınmalar, ipuçları ve motivasyon öğeleri kullanır. Nike Training, 2018'de Apple Watch desteği ve bu yılın başlarında engelli kişiler için uyarlanabilir antrenman programlarını uygulamasına ekledi.