Stranger Things hayranlarını sevindirecek haber en sonunda geldi. Geçtiğimiz aylarda popüler dizinin animasyonu geleceğinin açıklanmasının ardından yapımcıları, 'Stranger Things' evreninde geçen yeni bir dizi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Netflix özel yapımı Stranger Things, animasyonlu bir yan ürün alıyor. Bahsi geçen bilgilere göre dijital platform devi, dizinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer'ın yayın hizmetinde yayınlanacak animasyonlu bir Stranger Things dizisi üzerinde çalışacaklar.

stranger things (1)

Netflix, dizi hakkında bilgi paylaşmaktan kaçındı. Henüz artwork'ü bile belli olmayan dizinin ne zaman yayınlanabileceği belli değil. Ancak evrenin yaratıcıları Duffer kardeşlerden alınan bir alıntı sayesinde dizinin nasıl gözekeceği konusunda az çok bilgi sahibiyiz.

“Her zaman severek büyüdüğümüz cumartesi sabahı çizgi filmleri tarzında bir animasyon Stranger Things hayal ediyoruz ve bu hayalin gerçekleştiğini görmek kesinlikle heyecan verici.” 

stranger things (2)

Arcane 2. sezonundan yeni fragman geldi! Arcane 2. sezonundan yeni fragman geldi!

Netflix'in bu dizi hakkında çok az şey paylaşması hayal kırıklığı yaratsa da, şirket açıkça beşinci ve son sezondan sonra,  daha fazla Stranger Things içeriği olduğunun altını çiziyor.

Editör: Enes Sapmaz